نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی:

حفاظت نیروی انتظامی از بندگان خدا از خالص‌ترین کار است/ امروز تفکر لیبرال دموکراسی غرب بلای جان انسان ها شده است

آیت الله عبادی با اشاره به فعالیت های نیروی انتظامی در حوزه های اجتماعی و فرهنگی، گفت: کاری که نیروی انتظامی انجام می دهد امر به معروف و نهی از منکر است و از ارزش بالایی برخوردار می باشد.

به گزارش خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ضمن تشکر از فعالیت های فرماندهان و پرسنل ناجا در سطح کشور و استان، گفت: از زمان تصدی فرماندهی جدید انتظامی استان در این پست حساس؛ گزارشاتی که به دست بنده می رسد بسیار عالی بوده و بنده دعاگوی شما و همه عناصر نیروی انتظامی در سطح استان و کشور هستم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تبریک اعطای درجه سرتیپ دومی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به فرمانده انتظامی استان، گفت: مردم خدمتگزاران صدیق خود را می شناسند و دوست دارند و پشتیبان آنها هستند؛ این خیلی اهمیت دارد ولی بالاتر از آن، چیزی است که بنده بارها در صحبت‌های خود با عناصر محترم نیروی انتظامی عرض کردم که این کاری که شما انجام می‌دهید از نوع امر به معروف و نهی از منکر دینی و اجرای احکام الهی است و این موضوع چیزی نیست که با عدد و رقم و گزارش به بنده و امثال بنده قابل درک باشد.
آیت الله عبادی در بخشی دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شرایط امروز با همه شرایط تاریخ فرق می‌کند، اظهار کرد: با وجود وسایل ارتباط جمعی و رسانه ها، جهان نه تنها یک دهکده بلکه یک کف دست است و فساد و تباهی مثل آتش است که یک جرقه آن ممکن است یک شهر را به راحتی بسوزاند.
امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه تهاجم دشمن در ابعاد مختلف روانی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در فضای حقیقی و مجازی وجود دارد، گفت: انواع و اقسام آسیب های اجتماعی از مواد مخدر و سرقت گرفته تا انواع مسائل خلاف عفت اگر پیشگیری نشود و با آن به صورت حساب شده برخورد نشود اینها مثل آتش بندگان خدا را می سوزد و هستی معنوی و دین و اخلاق را به غارت می برد و انواع و اقسام آسیب های اقتصادی به مردم تحمیل می کند و باعث فروپاشی خانواده ها می‌شود.
وی در ادامه تصریح کرد: فارغ از این که مردم و مسئولین کار شما را قدر بدانند این کار شما خالص‌ترین کاری است که برای خدا و بندگان خدا انجام می‌دهید، حال بنده خدا چه شهری باشد چه روستایی، هر قشری حتی غیر مسلمان.
امام جمعه بیرجند افزود: خدا بندگانش را دوست دارد، حفاظت از بندگان خدا دربرابر دام‌هایی که این شیاطین و ابلیس های آخرالزمانی و غول‌های بیابانی که حتی به خود و مردمشان هم رحم نمی‌کنند، ضرورت دارد.
وی در ادامه اظهارکرد: این دولت‌های استبدادی که حتی شرشان به حیوانات و طبیعت می‌رسد و به مردم خودشان در آمریکا، اروپا، فرانسه و انگلیس رحم نمی‌کنند، از خاور دور و میانمار گرفته تا کشورهای آفریقایی و غرب آسیا فرقی نمی‌کند، هر جا آتش فتنه و قتل و کشتاریست این ها سر اینهاست.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به آیه (لَهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا)، افزود: اگر افرادی نباشند که در مقابل فسادها قد علم کنند و جلویشان را بگیرند آنها همه چیز را از بین می برند چون آنها در یک شرایطی از سیستم لیبرال دموکراسی قرار دارند که جز خودشان و شکمشان هیچ چیز برایشان مهم نیست و فقط توجیه اقتصادی برایشان معنی می دهد و اینکه انسان ها را بکشند، شهرها را ویران کنند و کشورها را از بین ببرند برای آنها مسئله نیست، آنها انسان نیستند، درنده های دوپایی هستند که اصلا خوب و بد برایشان معنی نمی دهد.
آیت الله آقای عبادی با بیان اینکه امروز این دشمنان مجهز و این غول‌های بیابانی و این تفکر لیبرالی به طوری است که همه عالم را هم اگر از بین ببرد برایش مسئله ای نیست، گفت: آنها هیچ قانونی را قبول ندارند هرچه هم که می گویند دروغ و فریب است.
وی با اشاره به این روایت که کسانیکه در آن دوره آخرالزمانی و مفاسد آخرالزمانی پیش از ظهور حضرت مهدی صاحب الزمان علیها السلام به وظیفه شان عمل کنند اینها ارزششان از آنهایی که بعد از ظهور هستند و انسان های خوبی هستند ارزششان بیشتر است، گفت: امیدواریم که مشمول آن مواردی باشید که از جهت خواسته خیر برای جامعه بشری و اصلاح در جامعه اسلامی تاثیر گذار باشید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پایان با ابراز امیدواری برای این که خداوند وسیله خیری به وجود بیاورد که دست این لیبرال دموکراسی‌های غربی از جامعه بشری کوتاه بشود، گفت: ان شاءالله در گام دوم انقلاب زمینه ساز ظهور باشیم و نوع بشر از دست اینها نجات پیدا کند نه تنها مردم ما، حتی مردم خودشان برای ما فرقی نمی کند، انسان ها باید نجات پیدا کنند خود مردم فرانسه مظلومند، مردم آمریکا مظلومند به جهت اینکه چنین فرهنگ و سیاست فاسدی بر آنها حاکم است.
انتهای پیام/