فرمانده قرارگاه حضرت مهدی (عج) خبر داد:

حمایت رسمی قرارگاه حضرت مهدی (عج) از کاندیداتوری آیت الله رئیسی

فرمانده قرارگاه حضرت مهدی (عج) گفت: قرارگاه حضرت مهدی از این لحظه حمایت رسمی خود را از آیت الله رئیسی اعلام می‌کند و در ایام باقی مانده از هیچ گونه کمکی در راه حمایت از این سید بزرگوار دریغ و مضایقه نخواهد شد.

به گزارش خاورستان به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،از مهرشاد سهیلی در جمع خبرنگاران با قرائت بیانیه ای حمایت رسمی قرارگاه حضرت مهدی (عج) از کاندیداتوری آیت الله رئیسی اعلام کرد.
متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

بسم رب الشهدا و الصدیقین

شکر و سپاس بی‌پایان خداوند متعال را که ملت خداجو و حقیقت طلب ایران اسلامی را از نعمت اسلام و ولایت و رهبری‌های حکیمانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام امت( ره) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) برخوردار ساخت.

اینک ایران اسلامی در شرایطی به پیشواز خلق حماسه بزرگ و رخداد مهم انتخابات ۱۴۰۰ می‌رود که به اذعان تمامی وجدان‌های بصیر و بیدار، طنین مقاومت و استکبار ستیزی ملت ولایی و نیز پیش روندگی انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها و استحکام آن به مثابه یک نظام قدرتمند، پیشرو و الگو بیش از هر مقطع تاریخی دیگر هیمنه‌ی پوشالی مستکبران و اذناب داخلی آنان را در هم شکسته به نحوی که اقتدار امروزش به برکت رهبری هوشمندانه بزرگ پرچمدار اسلام ناب محمدی در این عصر و روزگار مقام عظمای ولایت و شهیدان گرانقدرش مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و نویدبخش استقرار حکومت جهانی مستضعفین بر زمین است.

وظیفه همه نیروهای انقلاب اسلامی که خواهان عزت و سربلندی و رفاه ایران و ایرانی هستند این است که حداکثر توش و توان خود را برای پشتیبانی از آیت الله رئیسی در عرصه انتخابات به کار گیرند تا ان‌شاء‌الله میدان گسترده‌تری برای تحقق ارزش‌های انقلاب اسلامی و به‌ویژه گسترش عدالت و مبارزه با فساد و رفع مشکلات مردم گشوده شود و فرصت خدمت در اختیار خدمت‌گزاری شایسته قرار گیرد.

با اعلام و تایید صلاحیت کاندیداهای نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری و حضور انواع گرایش‌ها و سلیقه‌های سیاسی مرحله مهمی از انتخابات پایان پذیرفت. اینک هنگام برداشتن گامی دیگر در مرحله‌ای دیگر است.

خوشبختانه آیت‌الله رئیسی، با توجه به واقعیات جامعه و کشور و درخواست‌های مردمی فراوان در مرحله نهایی جزو ۷ نامزد نهایی انتخاب شدند.
اکنون پس از مرحله مطالبه حضور، مرحله حمایت و پشتیبانی فرا رسیده است و وظیفه همه نیروهای انقلاب اسلامی که خواهان عزت و سربلندی و رفاه ایران و ایرانی هستند این است که حداکثر توش و توان خود را برای پشتیبانی از ایشان در عرصه انتخابات به کار گیرند تا ان‌شاء‌الله میدان گسترده‌تری برای تحقق ارزش‌های انقلاب اسلامی و به‌ویژه گسترش عدالت و مبارزه با فساد و رفع مشکلات مردم گشوده شود و فرصت خدمت در اختیار خدمت‌گزاری شایسته قرار گیرد.

در این مرحله از حضور و در چند روزی که تا روز رأی‌گیری باقی است، همه خواهران و برادران عزیز و نیروهایی که با قرارگاه حضرت مهدی در عرصه سیاسی فعالیت می‌کنند مراقب خواهند بود تا وحدت صفوف نیروهای انقلاب فشرده‌تر و مستحکم‌تر شود.
مُسَلم است که با حضور آیت‌الله رئیسی انواع تخریب‌ها آغاز خواهد شد و دیگران سعی خواهند کرد با تبلیغات حساب‌شده خود دام‌هایی پیش پای نیروهای انقلاب بگسترانند. در این شرایط هشدار باید داد که مبادا نیروهای انقلاب با بدزبانی و تندی و ستیزه‌جویی به دام افتند و به ایجاد دوقطبی‌های مورد نظر آنان کمک کنند. سیره و سنت ما دعوت به حق و حفظ روحیه انقلابی بر پایه خردمندی و ادب و اخلاق اسلامی و منطق و برهان است.
نکته دیگری که باید بدان توجه داشت این است که همچنان ‌که آیت‌الله رئیسی خود نیز اظهار داشته‌اند حضور ایشان نه‌تنها به معنی نفی حضور دیگر نامزدهای جبهه انقلاب در این مرحله از انتخابات نیست بلکه حضور چهره‌های موجه می‌تواند در عین افزایش مشارکت موجب هم‌افزایی و تقویت جبهه انقلاب باشد.

از خداوند متعال مسئلت می‌کنیم ملت ایران را در آزمون خطیر انتخابات ۱۴۰۰ با مشارکتی پرشور و انتخابی درست موفق گرداند و ایران عزیز را به سوی آینده‌ای شایسته اسلام و ایران هدایت فرماید.

بدین ترتیب قرارگاه حضرت مهدی از این لحظه حمایت رسمی خود را از سید خراسانی آیت الله رئیسی اعلام می‌کند و در ایام باقی مانده از هیچ گونه کمکی در راه حمایت از این سید بزرگوار دریغ و مضایقه نخواهد شد.

والسلام علیکم و رحمه الله
انتهای پیام /۳