مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی مطرح کرد؛

حمایت ۸۰ درصدی اعضای هیأت علمی دانشگاه های خراسان جنوبی از آیت الله رئیسی

تقی زاده گفت: تعداد زیادی از اساتید دیگر نیز حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام کردند که با این تعداد حدود ۸۰ درصد اعضای هیأت علمی دانشگاه ها حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ابراهیم تقی زاده مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در نشست خبری، اظهار کرد: از آغاز انقلاب تاکنون انتخابات متعددی تجربه کردیم که توأم با دو تکلیف اعم از شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح بوده است.
وی افزود: در این دوره از انتخابات تکلیف دیگری برعهده ما است برای دعوت از افرادی است که توسط برخی و به دلایلی تصمیم بر عدم حضور در انتخابات دارند است تا این افراد را با منطق و گفت و گو برای شرکت در انتخابات دعوت کنیم.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با بیان اینکه میزان آراء در اقتدار رئیس جمهور، اقتدار ایران و روابط خارجی تاثیرگذار است بیان کرد: هرچه رئیس جمهور با مشارکت بیشتر انتخاب شود در روابط خارجی و صحنه داخلی از اقتدار بیشتری برخوردار است و ترس دشمنان نیز بیشتر می شود.
تقی زاده با بیان اینکه اگر میزان مشارکت افزایش یابد کشور از ثبات بیشتری برخوردار است تصریح کرد: در ستاد مرکزی انتخابات آیت الله رئیسی کمیته های مختلفی وجود دارد که یکی از این کمیته ها، کمیته دانشگاهیان است.
وی خاطرنشان کرد: در کمیته دانشجویان نمایندگان مختلفی از دانشگاه های استان دعوت و شورای راهبردی تشکیل شده است که تقسیم کار انجام شده است و در این کمیته افراد نقد و بررسی مناظرات، دعوت به مشارکت، اعزام سخنرانان و غیره را انجام می دهند.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی بیانیه اعلام حمایت ۲۵۰ نفر از اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه های استان که در تاریخ رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری بی سابقه بوده است را اعلام کرد و یادآور شد: این تعداد ۵۰ درصد اعضای هیأت علمی دانشگاه ها هستند.
تقی زاده اظهار داشت: تعداد زیادی از اساتید دیگر نیز حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام کردند اما خواستار عدم منتشر شدن اسامی هستند که با این تعداد حدود ۸۰ درصد اعضای هیأت علمی دانشگاه ها حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام کردند.
وی با بیان اینکه در بین ۷ کاندیدای ریاست جمهوری رزومه و کارنامه آیت الله رئیسی بهتر است و ایشان بحث فساد را از داخل خود قوه قضاییه آغاز کردند افزود: ایشان در بحث صدور بخشنامه ها، صدور دستورالعمل ها در قوه قضاییه، کاهش جمعیت کیفری زندانیان و سند تحول قوه قضاییه اقدامات قابل قبولی داشتند.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با بیان اینکه آیت الله رئیسی در زمان تصدی خود در آستان قدس رضوی نیز حق تولیه خود را دریافت نکردند گفت: همچنین تجربه و عملکرد ایشان در طی مدتی که در سمت های قضایی مختلف حضور داشتند نشان داده است ایشان با صداقت، امانت داری و خلوص نیت فعالیت می کنند.
تقی زاده بیان کرد: آیت الله رئیسی از نظر سوابق تحصیلی نیز سطح چهار حوزه علمیه، دکتری فقیه، حقوق خصوصی که سخت ترین گرایش را دارد را دارند و بد اخلاقی که به ایشان در مناظره نخست وارد شد به همه مراجع و فقها توهین شد.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه قوه مجریه قوه بسیار مهمتری است و بخش اعظمی از اختیارات و اجراییات کشور بر عهده رئیس جمهور است و باتوجه به آنچه که در طول این دو سال در قوه قضاییه توسط آیت الله رئیسی انجام شده است با انتخاب آیت الله رئیسی بخش اعظمی از پرونده های فساد کاهش می یابد.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی گفت: با انتخاب آیت الله رئیسی وعده تحول و امیدی که در اذهان جامعه نقش بسته است می تواند در تحولی که مورد انتظار مردم است انجام شود.
تقی زاده با بیان اینکه در بحث مناظرات انتخاباتی حجم زیادی از تخریب ها را مشاهده کردیم اظهار داشت: کارنامه و عملکرد ایشان در طی مدت فعالیت ایشان نشان دهنده اصلح بودن ایشان است.
وی خاطرنشان کرد: تعارض منافع، انحصار گرایی ها، تورم در جامعه، دخالت دولت در بورس و مسائل اقتصادی موجود نشان می دهد دولت در این ۸ سال به خوبی عمل نکرده است.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با بیان اینکه هرچه دولت در روابط خارجی قوی تر عمل کند در سطح بین المللی سبب عقب نشینی دشمنان می شود افزود: هرچه اقتدار در سطح جامعه بیشتر باشد موجب عقب نشینی دشمنان خواهد شد.
تقی زاده با اشاره به مشارکت مردم خراسان جنوبی و حمایت از آیت الله رئیسی اظهار داشت: مردم خراسان جنوبی در سه دوره از انتخابات حمایت خود را از ایشان اعلام کردند و ایشان بالاترین رأی را از مردم خراسان جنوبی داشتند.
وی تصریح کرد: در انتخابات پیش رو از مردم خراسان جنوبی درخواست می شود با بالاترین رأی به همه استان های کشور نشان دهند با توجه به سابقه ایشان این رای عالمانه را دادند و امید است شاهد توسعه کشور در همه سطوح باشند.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه اگر دولت قوی باشد با تحولات علمی و سایر تحولات می توان عزت ایران را بیش از پیش نشان داد گفت: باید تلاش کنیم با دعوت از افراد سطح مشارکت را افزایش دهیم.
تقی زاده اظهار داشت: در این راستا از همه دانشگاهیان، اساتید، مردم و همه اقشار دعوت می کنیم با دعوت از سایرین نسبت به شرکت در انتخابات، سطح مشارکت در انتخابات را افزایش دهند.
وی افزود: امید است در خراسان جنوبی به نسبت سایر استان های کشور میزان رأی در خور شأن را داشته باشیم و همه هم استانی ها نشان دهند میزان آگاهی و درکشان از وضعیت جامعه باعث این حضور شده است و رئیس جمهوری را انتخابات می کنند که در سطح بین الملل و داخلی اصلح باشد.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با اشاره به تخریب آیت الله رئیسی توسط برخی از کاندیداها در مناظرات گفت: آنان این احساس را دارند که حضور آیت الله رئیسی در سمت ریاست قوه مجریه باعث تحول در این قوه و مبارزه با فساد و تعیین تکلیف وضعیت برخی از مسئولان و نقش آنان خواهد شد و ایشان در موضوعات مختلف حضور پیدا می کنند و این امر سبب برملا شدن نقش برخی از افراد خواهد شد.
تقی زاده با اشاره به مشارکت حداکثری مردم خراسان جنوبی در انتخابات بیان کرد: تاکنون مردم خراسان جنوبی نشان داده اند در طول سال های اخیر، علی رغم تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی میزان مشارکت بالایی در انتخابات داشته اند.
وی سطح مشارکت مردم در استان را حداقل بالاتر از ۶۰ درصد عنوان کرد و یادآور شد: آیت الله رئیسی عقیده دارند که عدالت باید در تمام نقاط اتفاق بیفتد و تبعیضی بین شیعه و اهل سنت وجود ندارد‌.
مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی تصریح کرد: در جلسه ای که با علمای اهل سنت شهرستان درمیان برگزار شد، آنان حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام کردند.
انتهای پیام/۱۲۷