سردار قاسمی:

حمله به عین الاسد،‌‌‍‌ بزرگترين حمله جهانی به یک پایگاه نظامی بود

مشاور فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: تاکنون کشوری جرات حمله به پایگاه ها و جنگنده های آمریکایی را تاکنون نداشته است و ایران قوی به خود جرات داد بزرگترین پایگاه منطقه ای آمریکا در عین الاسد را بمباران کند.

سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی، مشاور فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی و فرمانده سابق سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، به انتقام سپاه پاسداران از آمریکای جنایت کار پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: جنایتی که آمریکایی‌ها در فرودگاه بغداد آفریدند جنایت منحصر به فردی بوده است امکان این حادثه خیلی کم در دنیا اتفاق افتاده بود همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند شهادت حاج قاسم سلیمانی شهادت بزرگی بود.

حمله به عین الاسد، بزگترين حمله جهانی به یک پایگاه نظامی بود

وی افزود: به دلیل تشکیل امپراطوری آمریکا، کشوری جرات حمله به پایگاه ها و جنگنده های آمریکایی را تاکنون نداشته است و ایران قوی به خود جرات داد بزرگترین پایگاه منطقه ای آمریکا در عین الاسد را بمباران کند که این اولین حمله دنیا به یک پایگاه بزرگ نظامی است از این جهت بی نظیر بود.

فرمانده سابق سپاه انصارالرضا علیه السلام حمله به پهبادهای آمریکایی و دستگیری قایق های آمریکایی در آبهای خلیج فارس را از اقدامات مهم ایران در مقابله آمریکا دانست و افزود: این حمله بزرگ و سنگین در فاصله دور و ساعتی ۱:۲۰ که مصادف با ساعت شهادت حاج قاسم بوده است اتفاق افتاد که خیلی بی نظیر بود و توجه همه دنیا را به خود جلب کرد.

قاسمی با اشاره به حمله سنگین و بی نظیر ایران به عین الاسد و تلفات زیاد این حادثه، یادآورشد: اخباری است که بیش از ۷۰ و یا ۱۱۰ نفر کشته شدند که آمریکایی ها علی رغم تلفات سنگین این آمار را اعلام نکردند.

امروز جنگ، جنگِ اراده ها است

وی با بیان اینکه امروز جنگ، جنگِ اراده ها است، گفت: هر کشوری که در کار خود اراده داشته باشد موفق است و آمریکا علی رغم تهدید، جرات پاسخ نداشت؛ شاید آمریکا می توانست حمله کند اما می دانست پس از حمله آسیب بسیار جدی در سایر مقررها و پایگاه ها خواهد دید.

آمریکا دست از پا خطا می‌کرد پاسخ های کوبنده‌تری دریافت می‌کرد

مشاور فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی تصریح کرد: ایران در مقابل آمریکا اراده جدی کرده بود که اگر آمریکا اگر دست از پا خطا می کرد در پایگاه های دیگر پاسخ کوبنده دریافت می کرد؛ این کشور به خاطر اینکه صدمات بیشتری متحمل نشود حمله نکرد.

قاسمی بیان کرد: آمریکا کشته های خود در افغانستان، عراق و سوریه را اعلام نمی کند و به لحاظ حصارهایی که دارد نمی گذارد خبرنگاران ورود کنند همان طور که در جنگ جهانی دوم آمریکا صدمات بسیاری دیده است اما آمار خود را اعلام نکرده است.

آمریکا با مخفی کردن تلفات عین الاسد می خواهد ابهت پوشالی جهانی اش شکسته نشود

وی تاکید کرد: آمریکا با اعلام نکردن آمارهای تلفات در عین الاسد می خواهد هیمنه و بت بزرگی که از خود ساخته اند شکسته نشود و ابهت پوشالی جهانی که آسیب نبیند امار را اجازه نداد کسی منتشر کند.

وی بیان کرد: رسانه های آزادی خواه العالم و برخی از خبرنگاران بدون مرز که تحت سیطره آمریکا نیستند خیلی دست و پا شکسته آمار تلفات آمریکا در عین الاسد را اعلام کردند چراکه فرماندهان میدانی امریکا حاضر به مصاحبه نشدند گروه تحقیقاتی بعد از مدت‌ها که آثار حمله ایران در عین الاسد را جمع کرده بود به محل حادثه رفتند و اجازه ندادند آمار دقیق منتشر شود.

انتهای پیام/ ۵