رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:

حوادث رانندگی در خراسان جنوبی ۲ کشته و چهار مجروح داشت

رضایی گفت: براثر وقوع ۲ حادثه رانندگی صبح امروز (جمعه) در محورهای استان ۲ نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.

به گزارش خاورستان، علیرضا رضایی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: صبح امروز ساعت ۵:۳۹ دقیقه واژگونی سواری رنو در محور اصفهان – طبس یک کشته و ۲ مجروح در پی داشت.
وی عنوان کرد: در این حادثه براثر واژگونی خودور در صحنه راننده و ۲ نفر سرنشین خودرو به شدت مجروح شدند و به بیمارستان طبس منتقل شدند که متاسفانه یکی از سرنشینان خودرو براثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داد.
رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی عنوان کرد: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را توجه نکردن به جلو ناشی از خواب آلودگی راننده خودرو اعلام کردند.
وی اظهار کرد: در حادثه دیگری هم بامداد امروز براثر واژگونی سواری تیبا در محور گناباد – قاین یک نفر کشته و ۲ نفر مجروح شدند و در این حادثه هم راننده خودرو جان خود را از دست داد و ۲ نفر از سرنشینان آن مصدوم شدند.
رضایی بیان کرد: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را بی‌احتیاطی از جانب راننده تیبا به علت توجه نکردن به جلو ناشی از خواب آلودگی اعلام کردند.
وی تاکید کرد: شهروندان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از هرگونه عجله و شتاب بی‌مورد پرهیز کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.
انتهای پیام/۴