خانه متفاوت مادر سه شهیدی که رهبر انقلاب هم از آن بازدید کردند + تصاویر

دو هفته پیش مادر شهیدان کارکوب زاده به فرزندان شهیدش پیوست. وقتی برای عرض تسلیت در منزل مادر شهید حضور پیدا کردیم چیدمان متفاوت منزل مادر شهید جالب توجه بود.

به گزارش خاورستان به نقل از قم‌فردا، دو هفته پیش مادر شهیدان کار کوب زاده به فرزندان شهیدش پیوست. وقتی برای عرض تسلیت با بختیاری مسئول بسیج مداحان و هیئت های مذهبی استان قم و هیئت همراه وی در منزل مادر شهید حضور پیدا کردیم چیدمان متفاوت منزل مادر شهید جالب توجه بود.
مادر سه شهید والامقام عبدالخلیل، جلیل و منصور کارکوب زاده و آزاده محمد رضا کارکوب زاده به فرزندان شهیدش پیوست.
وی عمر خود را در عرصه دفاع از اسلام و انقلاب گذراند و سال ها بود بخشی از منزل خود را به یاد فرزندان شهیدش به حسینیه تبدیل کرده بود.
این مادر همزمان با آغاز جنگ تحمیلی علیه انقلاب اسلامی، فرزندانش را راهی جبهه های حق علیه باطل کرد و در سال اول جنگ عبدالخلیل در آبادان به شهادت رسید.
جلیل فرزند دوم نیز در همان سال در عملیات منطقه تپه های مدن در ۱۸سالگی به شهادت رسید.
محمد رضا و منصور نیز در سال سوم دفاع مقدس در عملیاتی به اسارت در می آیند که محمدرضا در سال۶۹ به میهن بازمی گردد ولی تا امروز خبری از منصور ۱۶ ساله این مادر نیست.
سالها غم دوری از فرزندان و دلتنگی فرزند ۱۶ ساله مفقود الاثر مانع فعالیت های انقلابی خانم کارکوب نبوده و منزل ایشان پایگاه اجتماعی جوانان انقلابی بوده است.
در سفر مقام معظم رهبری به قم در سال ۸۹ و حضور رهبری معظم در منزل این خانواده شهید حضرت آقا خطاب به خانم کارکوب زاده می فرمایند:”من امشب بنا نبود قم بمانم ،فقط بخاطر نامه شما ماندم، برای اینکه بتوانم شما را ببینم”
انتهای پیام/۴