اتحادیه اروپا نباید ایران را در مقابل خود قرار دهد؛

خاورمیانه از آنِ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است

هنرمند خراسان‌جنوبی با بیان این‌که اتحادیه اروپا نباید ایران را در مقابل خود قرار دهد، گفت:خاورمیانه از آن جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

ایمان خوشحال هنرمند خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد این‌که اتحادیه اروپا با چه بهانه‌ای نام سپاه را در فهرست گروه‌ها و نهادهای تروریستی آورده، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کلیه توانمندی‌های نظامی، فضایی و تسلیحاتی به جایگاهی رسیده که نمونه آن در دنیا وجود ندارد.

وی افزود: اگر امروز اتحادیه اروپا به دنبال حذف نام سپاه است فقط به دلیل پیشرفت‌های بی نهایت دریغ، عمیق و قدرتمند سپاه است.

مجری صدا و سیمای خراسان‌جنوبی بیان کرد: این‌که دشمن در فاصله چند هزار کیلومتری نمی‌تواند کاری انجام دهد از عظمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

خوشحال عنوان کرد: از بین رفتن نیرویی مانند داعش از عظمت سپاه قدس و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: به هر ترتیب آنچه که رخ داده فقط حرص و کینه‌ای است که نسبت به این نیروی موفق، متعالی و مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران است.

هنرمند خراسان‌جنوبی در مورد تردید اتحادیه اروپا در تصویب و رسمی کردن تصمیمی که اتخاذ شده، گفت: اتحادیه اروپا به دنبال این است که ببیند بزرگان و سیاستمداران ما در کشور چه موضعی خواهند گرفت.

خوشحال با بیان اینکه امیدوارم یک موضع قاطع بگیرند، عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آن تمام ملت و کشورهای مسلمان است.

وی تصریح کرد: تاریخ نشان می‌دهد قبل از برجام، حین برجام و بعدش و در موارد دیگر هرکجا مسئولان ایران یک قدم عقب آمدند دشمن ۱۰۰ قدم جلو آمده است لذا یکی از دلایل تردید اتحادیه اروپا این بوده که منتظر است موضع مسئولان کشور را ببیند.

هنرمند خراسان‌جنوبی گفت: دلیل دیگر اتحادیه اروپا برای تردید در تصمیمش، قدرت ایران است؛ خود آنها می‌دانند که قدرت ایران چگونه است لذا از عکس العمل ایران به شدت ترسیده و واهمه دارند.

خوشحال افزود: این جریان در خود اروپا مخالفان به شدت قوی دارد به این دلیل که می‌گویند اتحادیه اروپا نباید ایران را در مقابل خود قرار دهد.

وی در پاسخ به این‌که در صورت تصویب تصمیم اتحادیه اروپا غربی‌ها چه تبعاتی برای سپاه متصور هستند، گفت: اگر اتحادیه اروپا تصمیمش را قطعی کند هیچ ضرری به سپاه و کشور نخواهد رسید.

مجری صدا وسیمای خراسان‌جنوبی ادامه داد: سپاه قدرتمند ما تمام آنچه که این روزها در عرصه تکنولوژی نوین ارائه می‌کند همه ادعای خودشان است.

خوشحال گفت: فراموش نکنیم که ما همان کشوری هستیم که با توان و تکنولوژی خودمان هایپرسونیک و ماهواره بر درست کردیم. حال اتحادیه اروپا ایران را تحریم و نام سپاه را در گروه های تروریستی بیاورد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

وی تاکید کرد: خاورمیانه از آن جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

هنرمند خراسان‌جنوبی گفت: اروپا کشور ایران را تحریم کند ما با کشورهای دیگر ارتباط و مراوده داریم و قرار نیست کشورهای دیگر گوش به فرمان اتحادیه اروپا باشند.

خوشحال بیان کرد: ایران به عنوان ابرقدرتی است که تحریم کردن آن و سپاه را در لیست تروریست قرار دادن هیچ تاثیری روی آن نمی‌گذارد.

وی تاکید کرد: امیدوارم دولت‌مردان ما به پشتوانه مردم عزیز و همیشه در صحنه، مقتدر ایستادگی کنند و مطمئن باشند که پیروز این میدان ما هستیم کمااینکه تاکنون هم بوده‌ایم.

مجری صدا و سیمای خراسان‌جنوبی گفت: توان غربی‌ها از این بحث‌ها فقط در حد یک جنگ روانی است و هیچ اتفاق فیزیکی بعد از این برای مجموعه سپاه نمی‌افتد.

خوشحال تصریح کرد: ما این‌قدر نسبت به سپاه غیرت داریم که همین اهانت‌های کوچک را هم نپذیرفته و در برابرش ایستادگی می‌کنیم.

وی ادامه داد: قرار نیست برای نیرویی که این همه تلاش می‌کند و آرامش امروز مردم دنیا، افغانستان، عراق، سوریه و حتی آرامش اروپایی‌ها با نابودی داعش، که مرهون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است با این حرف‌ها تضعیف شود.

هنرمند خراسان‌جنوبی گفت: هیچ وقت عظمت سپاه قابل تنزل، از بین رفتن و کم شدن نیست.

خوشحال در مورد این‌که پاسخ ایران در قبال تصویب طرح یاد شده چیست و چه هزینه سنگینی برای اروپا پیش‌بینی می‌شود، بیان کرد: آنچه که نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید انجام دهند یک هجمه سنگین رسانه‌ای پیرامون آنچه که سپاه تاکنون انجام داده است نه برای ایران تنها، همانگونه که نام سپاه محدود به ایران نیست برای تمام خاورمیانه، به زبان‌های عربی، انگلیسی و زبان‌های مربوط به این حوزه و به همه نشان دهند که اینها همان سپاهی‌هایی هستند که از جان خود برای مردم در سیل و زلزله مایه گذاشتند و از تمام توان و جوانان خود در ایام کرونا گذشتند تا مردم در سلامتی باشند.

وی تاکید کرد: از نگاه رسانه‌ای اعلام می‌کنم که پاسخ ما باید آنقدر کوبنده، با هجمه فراوان و کثرت زیاد باشد که تمام مردم اروپا متوجه عظمت سپاه شوند.

انتهای پیام/۱۲۷