یادداشت وارده:

خبرگزاری فارس باید مانع از رفتن “مداح” شود/ استعفای که همه جوانان مومن و انقلابی را غم زده کرد

یکی از مخاطبان خاورستان طی یادداشتی نوشت: براستي ابعاد استعفاي احسان مداح در مناسبات سياسي و فرهنگي استان به كام چه كساني مزه و به كام چه كساني تلخ خواهد بود؟

به گزارش خبرنگار خاورستان، در یادداشت یکی از مخاطبین کانال تلگرامی ما آمده است:
براي حفظ، حمايت و پشتيباني از جوانان مومن و انقلابي چه كرده ايم؟

خبري كه دل جوانان مومن و انقلابي را غم زده كرد.

احسان مداح فزرند برومند و سخت كوش فارس به جاي اينكه ثمره بيش از يك دهه فعاليت خود را ببيند حال خبر از استعفا وي به گوش مي رسد.

براستي ابعاد استعفاي احسان مداح در مناسبات سياسي و فرهنگي استان به كام چه كساني مزه و به كام چه كساني تلخ خواهد بود؟

احسان مداح در طول دوران سياسي خود در زمان هاي دولت نهم، دهم و يازدهم هيچ گاه رسانه فارس را متعلق به هيچ جناحي نكرده بلكه يك تنه در برابر زيادي خواهي و كم كاري مسئولين استان ايستاد.

البته تلاش هاي خستگي ناپذير مداح تنها به اينجا ختم نشد وي توانست به عنوان سربازي رشيدي براي مقام معظم رهبري در سال ٨٨ به عنوان تنها رسانه اي كه مقابل صف آرايي فتنه گران ايستادگي كند و كارنامه درخشاني از خود در تاريخ رسانه اي فارس به ثبت برساند، مواضع اصولي، شناخت جريانات سياسي و از همه مهمتر محبوبيت و مقبوليت در بدنه مردم سبب شد تا فارس همواره رسانه اي امين و مورد اعتماد در نزد مردم قرار گيرد.

دغدغه هميشگي مداح اين بود كه خراسان جنوبي از پيشرفت مناسبي برخوردار باشد و به جرأت مي توان گفت كه وي نه تنها در حوزه سياسي خوش درخشيد بلكه در حوزه مطالبه گري اقتصادي، اجتماعي و همچنين مشورت به خواص بالاترين ضريب تاثيرگذاري را داشته باشد.

مجاهدت هاي خالصانه و بي ريا احسان مداح در دوران ١١ ساله فارس از او مردي با تجربه ساخت و اينك من به عنوان يكي از شهروندان بيرجندي از همه اشخاص موثر در استان و تهران درخواست دارم براي اينكه مردم پشتيبان خود را از دست ندهند مخالفت قاطع و صريح خود را با جابجاي آقاي مداح اعلام نمايند.

يا علي علي