در آستانه میلاد پیامبر (ص) صورت گرفت؛

خداقوت خادمیاران خراسان‌جنوبی به کادر درمان بیمارستان رازی/ متبرک شدن فضای بیمارستان به پرچم مطهر رضوی

خادمیاران آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی با حضور در بیمارستان رازی ضمن تبریک هفته وحدت، میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) به کادر درمان این بیمارستان خدا قوت گفتند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، پیش از ظهر امروز خادمیاران آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی با حضور در بیمارستان رازی ضمن تبریک هفته وحدت، میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) به کادر درمان این بیمارستان خدا قوت گفتند.
محمد علی ابراهیمی دبیر کانون خدمت رضوی در خراسان‌جنوبی در این مراسم اظهار کرد: در اجرای طرح نسیم مهر رضوی امروز خدمت کارکنان بیمارستان رازی رسیدیم تا عرض ارادتمان را خدمت مدافعان سلامت عرض کنیم.
وی افزود: در بحث شیوع کرونا از همان لحظه اول کادر درمان مدافعان خط مقدم جبهه سلامت بودند و این خدمت خالصانه همچنان ادامه دارد.
دبیر کانون خدمت رضوی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: امروز در آستانه میلاد پیامبر (ص) پرچم متبرک به ملجاء منور امام رضا (ع) را خدمت شما آوردیم تا مدافعان جبهه سلامت از راه دور نائب الزیاره امام رئوف (ع) باشند.
ابراهیمی با بیان این‌که از ابتدای سال ۹۹ در تمام بیمارستان‌های استان که بیماران کرونایی در آنجا بستری بودند در قالب طرح نسیم مهر رضوی حاضر شدیم، گفت: امروز توفیق شد در خدمت کادر درمان بیمارستان رازی باشیم. ان‌شاءالله مدافعان جبهه سلامت که در خط مقدم مقابله با کرونا هستند موفق باشند و به زودی شاهد نابودی این ویروس منحوس باشیم.
وی افزود: مجموعه آستان قدس رضوی خراسان‌جنوبی در یک کانون سلامت در محل درمانگاه امام صادق (ع) جنب مسجد توحید بیرجند متمرکز و همکاران پزشک عمومی، متخصص و پرستار در این درمانگاه فعالیت دارند.
دبیر کانون خدمت رضوی در خراسان‌جنوبی گفت: ان‌شاءالله این بیماری را شکست دهیم و شاهد روزهای خوبی برای تمام مردم باشیم.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی آماده هر گونه همکاری با مدافعان جبهه سلامت است.
سید محمد موسوی میرزایی رئیس بیمارستان رازی بیرجند نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اظهار کرد: ان‌شاءالله به برکت این ایام مبارک هر چه سریع‌تر شاهد نابودی ویروس کرونا باشیم.
وی افزود: اقدام بسیار خوب خادمیاران رضوی در خراسان‌جنوبی و متبرک شدن فضای بیمارستان رازی به وجود پرچم مطهر رضوی باعث دلگرمی کادر درمان است.
رئیس بیمارستان رازی بیرجند بیان کرد: قطعا وجود پرچم مطهر رضوی در بیمارستان باعث روحیه و امید بیماران خواهد شد و از این طریق زمینه عرض ارادت از راه دور فراهم می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷