همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 9

خدام رضوی نقش مهمی در پالایش دل ها و توجه مردم به معنویات دارند

امام جمعه مود گفت: خدام رضوی که از ابتدای دهه کرامت در شهرها و روستاهای کشور حضور پیدا می کنند نقش مهمی در پالایش دل ها و توجه مردم به معنویات دارند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام فلسفی‌راد امام جمعه مود ظهر امروز در همایش روز ملی تکریم و بزرگداشت امامزادگان که در آستان مقدس بی بی زینب خاتون(س) مود برگزار شد، اظهار کرد: توجه به وقایع یکی از موضوعات اساسی است که باید مدنظر داشته باشیم و وقایع نیز به معنای سبک زندگی ائمه اطهار(ع) است.
وی با بیان اینکه اگر می خواهیم مشکلات اقتصادی و فرهنگی را حل کنیم باید به ائمه اطهار(ع) پناه ببریم، افزود: خدام رضوی که از ابتدای دهه کرامت در شهرها و روستاهای کشور حضور پیدا می کنند نقش مهمی در پالایش دل ها و توجه مردم به معنویات دارند.
امام جمعه مود با بیان اینکه کاروان خدام رضوی به خوبی توانسته مورد توجه مردم قرار گیرد، گفت: امروز که رسانه های غربی تبلیغ غلط می کنند و بی دینی مردم را جلوه می دهند حضور خدام رضوی در مناطق مختلف کشور می تواند تاثیرات بسیار مهمی داشته باشد.
فلسفی‌راد ادامه داد: خدام بارگاه منور ثامن الحجج(ع) در درمان معنوی برخی امراض روحی و روانی مردم تلاش زیادی انجام می دهند.
وی با اشاره به اینکه تبیین جایگاه ولایت یکی از مهم ترین پیام های کاروان خدام رضوی است، افزود: همانطور که امام رضا(علیه السلام) به تبیین جایگاه ولایت می پرداختند، خوشبختانه خدام رضوی نیز با تبیین جایگاه ولایت، عینیت و کارایی خاصی به آنها می‌خشند.
امام جمعه مود اظهار کرد: شناخت علمی و عملی اهل بیت(علیه السلام) مهم است؛ ائمه اطهار (علیه السلام) را باید بشناسیم و از آن ها تبعیت کنیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲