در رزمایش خدمات‌رسانی بسیج کارمندان مطرح شد

خدمات‌رسانی مسئولان در جمع مردم مناطق محروم/ با تلاش دستگاه‌ها و بسیج از شرایط امروز عبور می‌کنیم

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با بیان این‌که امروز رزمایش خدمات‌رسانی بسیجیان کارمند است گفت: هدف این رزمایش این است مدیران کل به جمع مردم در مناطق محروم می‌روند تا خدمات‌رسانی کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی عصر امروز در مراسم رزمایش خدمات‌رسانی بسیج کارمندان گفت: بسیج برای روزهای خطر و زمانِ نیاز تشکیل شده است.
وی افزود: در این روزها که دشمن تمام توانش را بکار گرفته تا مردم مأیوس شوند و فکر کنند دولت خدمات ارائه نمی‌دهد، بسیجیان از نهم شهریورماه‌جاری در رزمایش خدمات‌رسانی شرکت کردند.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: بیش از ۳۳۰ گروه جهادی به مناطق محروم اعزام کردیم و رزمایش محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی بسیجیان تا ۲۹ شهریورماه‌جاری ادامه دارد.
سردار قاسمی با بیان این‌که چندین رزمایش تدارک دیده شده است افزود: رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس که ۱۴ شهریورماه انجام شد و مرحله بعدی حضور ۲۰ هزار بسیجی استان خراسان جنوبی ۱۲ مهرماه در استادیوم آزادی خواهد بود.
وی یادآور شد: رزمایش کارگران که یک شیفت ایثار انجام دادند و به افزایش تولید کمک کردند و رزمایش یک کاسب یک دانش‌آموز که بازاریان ۹۷۰ بسته کمک تحصیلی را تهیه و برای دانش‌آموزان نیازمند ارسال کردند و این اقدام ادامه دارد.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با بیان این‌که امروز رزمایش خدمات‌رسانی بسیجیان کارمند است گفت: هدف این رزمایش این است مدیران کل به جمع مردم در مناطق محروم می‌روند تا خدمات‌رسانی کنند.
سردار قاسمی افزود: در صحنه‌بودن، در میان مردم بودن و نشان‌دادن این‌که مردم ولی‌نعمت مسئولان هستند و باید محرومان در اولویت خدمات‌رسانی قرار گیرند از دیگر اهداف این رزمایش است.
وی اظهار کرد: مردم به صورت محدود با قوانین آشنایی دارند که نیاز است به مردم آگاهی داده شود.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی تأکید کرد: بابد دشمن را مأیوس و دوستان انقلاب اسلامی را امیدوار کنیم.
سید مجتبی علوی‌مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: اگر امروز امنیت و آسایشی وجود دارد به خاطر ایثار و از خودگذشتگی شهدا و دلاورمردان عرصه دفاع مقدس است.
وی افزود: بسیج شجره طیبه و درخت تنومندی است که با خون شهدا آبیاری شده و استحکامش را مدیون خون شهدا است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بسبجی فرد کارآمد و ازخودگذشته‌ای است که در تمام عرصه‌ها وسط میدان بوده و تمام تلاشش را جهت به بار نشستن انقلاب اسلامی به کار گرفته است.
علوی‌مقدم افزود: بسیجی نیروی کارآمد و فعال و جزو بهترین و گرانبهاترین اقشار جامعه محسوب می‌شود و این تعریف کاملی از ایثار و فداکاری است.
وی اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یک هفته نیست بلکه باید آن را به فرهنگ تبدیل کنیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: تمام دشمنان دست به دست هم دادند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند.
علوی‌مقدم افزود: امروز در جنگ اقتصادی هستیم که مهم‌تر از جنگ نظامی است.
وی اظهار کرد: اگر در دفاع مقدس رودروی دشمن می‌جنگیدیم، امروز باید بیشتر از گذشته آماده باشیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بسیجی باید حواسش جمع باشد و بسیج وابسته به همه آحاد مردم است.
علوی‌مقدم افزود: بسیج در تمامی عرصه‌ها ثابت کرده بی‌طرفی نسبت به احزاب و گروه‌ها دارد و بدون توجه به مزد و پاداش توانسته در وسط معرکه باشد و کشتی انقلاب اسلامی را که تمام تلاش دشمنان در به گل نشستن آن است را نجات دهد.
وی تأکید کرد: امروز اگر سپاه وارد عرصه اقتصادی شود قطعا می‌تواند اقدامات مؤثری انجام دهد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: مهم‌ترین پایگاه مردمی، بسبج است.
علوی‌مقدم افزود: استاندار خراسان جنوبی باور قلبی به بسیج و سپاه دارند.
وی اظهار کرد: با تلاشی که در دستگاه‌ها، بسیج، سپاه و مردم وجود دارد، از پیچ پردردسری که استکبار برای ما راه انداخته است، عبور می‌کنیم.
انتهای پیام/۴