در آیین رونمایی از هدایای خیّران و نیکوکاران هلال احمر خراسان رضوی مطرح شد

خدمات‌رسانی کاروان نذر آب سه در ۱۳ روستای شهرستان سربیشه/ ۷۵ روستای سربیشه آبرسانی سیار می‌شود

کاروان نذر آب3 جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی صبح امروز وارد شهرستان سربیشه شد و قرار است به ۱۳ روستای این شهرستان خدمات‌رسانی کند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد بخشی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی صبح امروز در آیین رونمایی از هدایای خیّران و نیکوکاران هلال احمر خراسان رضوی، اظهار کرد: کاروان نذر آب۳ این بار به شهرستان سربیشه رسید و قرار است در روستاهای شهرستان سربیشه خدمات‌رسانی کند.
وی با بیان این‌که کاروان نذر آب۳ از پزشکان و خیّران استان خراسان رضوی به استان خراسان جنوبی آمدند، افزود: هدایای کاروان سلامت نذر آب۳ به ۱۳ روستای شهرستان سربیشه خواهد رفت.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: ارزش بسته‌های اهدایی کاروان نذر سلامت۳، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.
بخشی عنوان کرد: در دو کاروان قبل نذر آب۳ در شهرستان‌های خوسف و نهبندان میزبان کاروان‌های سلامت از استان‌های یزد و اصفهان بودیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین احمد نجمی‌پور امام جمعه سربیشه نیز در این مراسم اظهار کرد: امروزه کار هلال احمر کمتر از کار در خط مقدم دوران دفاع مقدس نیست.
وی افزود: در این شرایط سخت اقتصادی و شیوع بیماری کرونا در کشور، اهدای کمک‌های نقدی، خدمات‌درمانی و معیشتی اقدامات بسیار شایسته‌ای است.
امام جمعه سربیشه بیان کرد: امروز کلیدواژه‌های نذر آب، نذر نان، نذر خون، نذر سلامت، روضه نیابتی و … بسیار پرمحتوا است که نتایج خوبی نیز دارد.
حجت‌الاسلام نجمی‌پور گفت: مردم این منطقه به خدمات دارویی و درمانی نیاز دارند و از تیم ۳۰ نفره هلال احمر که در این شهرستان حضور دارد و خدمات‌رسانی می‌کند قدردانی می‌کنیم.
میرزاجانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سربیشه نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و شیوع بیماری کرونا در بخش سلامت، به کمک نهادهای حمایتی در کنار دولت نیاز داریم چراکه دولت به تنهایی نمی‌تواند خدمت‌رسانی داشته باشد.
وی افزود: در شهرستان سربیشه ۲۴۷ روستا داریم که بیش از ۷۵ روستا با تانکر آبرسانی سیار می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷/