نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

خدمات کمیته امداد قشر آسیب پذیر جامعه را در جنگ اقتصادی حفظ کرده است

آیت الله عبادی گفت: کمیته امداد در مقابل آسیب ها و فشارهای دشمن خیلی خوب عمل می کند و اکنون که گرانی ها، فشارهای اقتصادی و گران فروشی هایی در جامعه وجود دارد اگر کمیته امداد نبود یک رخنه عظیمی برای شکست جامعه ایجاد می شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در  دیدار با قائم مقام رئیس کمیته امداد کشور اظهار داشت: بر حسب نیاز طبیعی بعد از انقلاب اسلامی، نهادهایی بر اساس نیازهای جامعه به وجود آمد و برخی از نهادها بعد از ۴۰ سال کمرنگ شدند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: کمیته امداد، سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین از جمله نهادهایی هستند که بعد از ۴۰ سال خوب ماندند و طرح هایشان مورد تایید کارشناسان است.

وی با اشاره به اینکه کشور از طرف دشمن با انواع و اقسام آسیب ها رو به رو بوده است، افزود: کمیته امداد در مقابل این آسیب ها خیلی خوب عمل می کند و در حالی که گرانی ها، فشارهای اقتصادی و گران فروشی هایی وجود دارد اما اگر کمیته امداد نبود یک رخنه عظیمی برای شکست جامعه وجود می داشت و روز به روز عملکرد کمیته امداد بهتر شده است.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه رسیدگی به فقرا و نیازمندان بخشی از زندگی علما را به خود اختصاص داده است، ادامه داد: این موضوع یک آزمایش الهی است و رسیدگی به فقرا هم در بُعد مادی و هم در بُعد معنوی آنان تاثیر دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه کمیته امداد آبروی مستمندان را حفظ می کند، گفت: نیاز به همکاری با فقرا برای انسان توانمند بیشتر است چرا که این نیاز یک نیاز معنوی است.

قائم مقام رئیس کمیته امداد کشور هم در این دیدار هدف از سفر به خراسان جنوبی را معرفی مدیرکل جدید کمیته امداد این استان برشمرد و گفت: مدیرکل سابق کمیته امداد خراسان جنوبی مدیریت کمیته امداد خراسان رضوی را برعهده گرفته است و از این پس محمد عرب از نیروهای فعال و بومی استان رسما مدیریت کمیته امداد خراسان جنوبی را برعهده خواهد داشت.

امروز با حضور قائم مقام رییس کمیته امداد کشور مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی برگزار می‌شود و دیدار با استاندار از دیگر برنامه‌های مسئولان کمیته امداد کشور در سفر به این استان است.

انتهای پیام/۱۰