بسته خبر ورزشی خاورستان

خدمتی در راه رقابت های جهانی / ۲۰ فروردین؛ ادامه رقابت های زغال سنگ طبس درلیگ برتر هندبال

در بسته خبر ورزشی خاورستان خبرهای متنوعی از حضور نجمه خدمتی ستاره تیراندازی خراسان جنوبی در رقابت های جهانی و ادامه حضور زغال سنگ طبس تنها نماینده استان در رقابت های لیگ برتر هندبال و برگزاری قوی ترین مردان در سربیشه وجود دارد .

به گزارش خبرنگار خاورستان نجمه خدمتی ورزشکار افتخار آفرین خراسان جنوبی و عضو تیم ملی به همراه سایر ملی پوشان در مسابقات جهانی برزیل به مصاف رقیبان خود می رود.
بر اساس این گزارش جلسه توجیهی و مراسم بدرقه ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی برزیل با حضور ریاست فدراسیون تیراندازی برگزار شد.
این گزارش حاکی از آن است تیم‌ملی تیراندازی ایران نیز جهت حضور پرقدرت در رقابت‌های جهانی با چهارده ورزشکار بامداد روز سه شنبه ۱۶ فروردین برای حضور در این مسابقات که از ۲۰ تا ۳۰ فروردین خواهد بود عازم برزیل خواهند شد.

۲۰ فروردین ؛ ادامه رقابت های زغال سنگ در لیگ برتر هندبال
ادامه رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور با حضور تیم زغال سنگ طبس تنها نماینده استان در این رقابت ها از ۲۰ فروردین شروع می شود.

ابوترابی سرپرست تیم زغال سنگ طبس به خبرنگار خاورستان گفت: در سی و چهارمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور که از مردادماه امسال شروع شد ۱۰ تیم حضور دارند.
به گفته وی ادامه این رقابت ها از ۲۰ فروردین برگزار خواهد شد و قرار است ۴ بازی باقی مانده از دور برگشت را داشته باشیم.
وی اظهار داشت: تاکنون در ۱۴ بازی تیم زغال سنگ طبس با ۱۴ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد و امیداوریم در بازی های پیش رو بتوانیم جایگاه تیم را ارتقا و به مرحله پلی آف صعود کنیم.
جشنواره قوی ترین مردان در سربیشه
مسابقات قوی ترین مردان در سربیشه برگزار شد.
کهنسال رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام به خبرنگار خاورستان گفت: در این مسابقات که به یاد سردار سلیمانی و توسط هیئت بدنسازی شهرستان سربیشه برگزار شد پنج نفر شرکت کردند و در پنج آیتم حمل اسکات تعادلی به وزن ۳۲۰ کیلو گرم بیست متر، هشت غلط لاستیک به وزن ۳۵۰ کیلوگرم،آیتم کنده به وزن یکصد کیلوگرم،
رقابت کردند.
وی با اشاره به این که در این رقابت ها مجتبی زهرازائی اول ،سعید حسنی دوم و سید موسوی مقام سوم را کسب کردند افزود: داوری این مسابقات را آقایان اشکان خراشادی و عادل بارانی و قاسم قانونی بر عهده داشتند.