مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد

خدمت رسانی ۵ موکب در خراسان جنوبی به زائران حرم رضوی

مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: موکب‌هایی برای پذیرایی از زائران ایرانی و پاکستانی حرم مطهر رضوی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) و امامزاده سیدعلی(ع) نهبندان، امامزادگان باقریه(ع) بیرجند، امامزاده زید فرخ آباد قاین و مجتمع رفاهی امام رضا(ع) خضری دشت بیاض برپا شده است.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام پرویز بخشی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با دهه پایانی ماه صفر نیز کاروان‌های پیاده راهی مشهدالرضا شده و نسبت به این امام همام عرض ارادت می‌کنند.
وی گفت: خراسان جنوبی هم در مسیر زائران بسیاری از استان‌ها است که برای روزهای آخر ماه صفر راهی مشهدالرضا می‌شوند بنابراین موکب‌هایی برای پذیرایی این زائران برپا شده است.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه پنج موکب برای خدمت رسانی به زائران حرم رضوی در استان ایجاد شده است افزود: این موکب‌های برای پذیرایی از زائران ایرانی و پاکستانی حرم مطهر رضوی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) و امامزاده سیدعلی(ع) نهبندان، امامزادگان باقریه(ع) بیرجند، امامزاده زید فرخ آباد قاین و مجتمع رفاهی امام رضا(ع) خضری دشت بیاض برپا شده است.
بخشی پور تصریح کرد: خدمت‌رسانی در موکب‌ها به زائران حرم رضوی از یک هفته گذشته در استان آغاز شده و علاوه بر چای و انواع نوشیدنی‌ها، میان وعده و شام و ناهار نیز خدمات اسکان را ارائه می‌دهند.
وی با بیان اینکه بیشتر خدمات به زائران ایرانی تا ۷ آبان ماه و از ۷ آبان ماه به بعد برای زائران خارجی است ادامه داد: برای رفاه حال مسافران و زائران امام رضا(ع) این موکب‌ها تا اواخر آبان ماه جاری در استان برپا است.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: طی یک هفته گذشته به بیش از ۳ هزار زائر حرم رضوی خدماتی شامل اسکان، اطعام و بهداشتی و درمانی ارائه شده است.
انتهای پیام/ ۱۳۲/ ۵۹/