طی 4 ماهه صورت پذیرفت؛

خط‌کشی بیش از ۱۹۰۰ کیلومتر از جاده‌های خراسان‌جنوبی

احمدی رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی از اجرای نزدیک به 2000 کیلومتر خط کشی در سطح محورهای اصلی، فرعی و روستایی این استان با هدف ارتقای ایمنی و تسهیل در رفت و آمد از ابتدای سال خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد احمدی شاهرخت رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران از اجرای نزدیک به دو هزار کیلومتر خط کشی در سطح محورهای اصلی، فرعی و روستایی این استان با هدف ارتقای ایمنی و تسهیل در رفت و آمد از ابتدای سال خبر داد.
وی افزود: خط‌کشی راه‌ها ضمن این از ضروری ترین نوع علائم ایمنی است از عوامل اصلی منظم‌کردن حرکت وسایل‌نقلیه و آگاهی‌دادن به مترددین جاده ای نیز می باشند. لذا از مهمترین عوامل برای ایمنی جاده ها محسوب می گردد.
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی بیان کرد: از این رو این اداره کل در راستای تامین ایمنی محورهای استان ، اقدامات درخور توجهی در بحث خط‌کشی محورها در دستور کار خود داشته که می توان به ۳۳۶۰ کیلومتر خط کشی در سال گذشته اشاره کرد.
احمدی عنوان کرد: احیای خط کشی درمحورهای مواصلاتی استان با اولویت محورهای شریانی در دستور کار این اداره بوده است. لذا اکثر محورهای شریانی و اصلی استان که در سال گذشته خط کشی در آنها صورت پذیرفت.
وی اظهار کرد: با عنایت به تلاش های فراوان انجام پذیرفته توسط عوامل راهداری استان سعی شده در هیچ یک از محورهای شریانی و اصلی استان مشکلی از بابت خط کشی مشاهده نگردد.
انتهای پیام/۱۲۷