طی سال گذشته صورت پذیرفت؛

خط‌کشی ۱۴۵ کیلومتر محورهای مواصلاتی شهرستان درمیان

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان درمیان از اجرای بیش از 145 کیلومترخط کشی در محورهای مواصلاتی شهرستان درمیان طی یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی رضا نوری‌مقدم سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان درمیان گفت: در طول سال گذشته بیش از ۱۴۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان با اولویت و با توجه به نوع جاده، ترافیک و لزوم نیاز فوری ایمن سازی در مسیرها، بصورت امانی و پیمانی خط کشی شده است.
وی افزود: در این مدت بیش از ۷۰۰ تابلو علائم شستشو،۱۰ عدد سرعتکاه نصب، حدود ۵۰۰ دستگاه پل تنقیه و افزون بر ۱۲۰ گشت تلفیقی با همکاری پلیس‌راه جهت بررسی و ایمنی و آرام سازی محورهای مواصلاتی شهرستان انجام شده است.
سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان درمیان بیان کرد: در این مدت افزون بر ۱۵۰ عدد چراغ هشدار چشمک زن تعمیر، نصب و نسبت به تعمیر، افزون بر ۱۵عدد چراغ‌های روشنایی یا تابلو‌های برق اقدام شده است.
نوری‌مقدم با اشاره به قانون حفاظت از حریم خاطرنشان کرد: در طول سال گذشته حدود ۳۰ اخطار کتبی به متجاوزان به حریم راه‌ها صادر و نسبت به تخریب یک سازه بدون مجوز و در حریم راه با احکام قضایی اقدام شده است.
انتهای پیام/۱۲۷