رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی:

خط کشی معابر” بیرجند” به فراموشی سپرده شده است/ اولتیماتوم عباسی به برخی سازمان‌ها

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی به ماده 14 و 26 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اشاره کرد و گفت: پلیس بر اساس قانون چنانچه معایب و نواقص ترافیکی رفع نشود و در بروز تصادف نقش داشته باشند، سهم تقصیر سازمان مربوطه را اعمال خواهد کرد.

به گزارش خاورستان، علیرضا عباسی رئيس پليس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با انتقاد از عدم خط کشی طولی و عرضی خصوصا برای گذرگاه‌های عابر پیاده در بیرجند؛ خط کشی خیابان ها را در ایمنی و نظم‌دهی ترافیک مثمر ثمر دانست.
۹ کشته در بیرجند
وی با اعلام اینکه از ابتدای امسال در تصادفات شهری ۹ نفر در بیرجند کشته و هزار و ۲ نفر مجروح شده‌اند، افزود: پلیس تاکنون مکاتبات و پیگیری‌های زیادی برای خط کشی طولی معابر،گذرگاه های عابرپیاده و رفع نقاط حادثه خیز انجام داده اما اقدام قابل توجهی انجام نشده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: فقدان خط کشی به عنوان یکی از عوامل پیشگیری از تصادفات در شهر مرکز استان مشهود است.
عباسی به ماده ۱۴ و ۲۶ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اشاره و عنوان کرد: پلیس بر اساس قانون چنانچه معایب و نواقص ترافیکی رفع نشود و در بروز تصادف نقش داشته باشند، سهم تقصیر سازمان مربوطه را اعمال خواهد کرد.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۶۶/