در سه ماهه نخست صورت پذیرفت؛

خط کشی ۱۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان سربیشه

سارانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سربیشه از خط کشی 100 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان سربیشه در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سعید سارانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سربیشه، گفت: به منظور افزایش ایمنی محورها، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بخصوص در شب با دید محدود و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح محورهای این بخش در دستور کار خود قرار داده اند به طوری که در سه ماهه نخست امسال خط کشی ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های تحت پوشش این اداره اجرایی شد.
وی با اشاره به نصب ۳۸۵ عدد انواع علائم ایمنی در محورهای حوزه استحفاظی سربیشه در سه ماهه نخست امسال، بیا ن کرد: علائم نصب شده این مدت شامل تابلوهای ایمنی، اخباری، انتظامی و مسیرنما بوده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سربیشه، افزود: همچنین به منظور افزایش ایمنی تردد کابران جاده ای در این مدت ساخت ۱۷۳ عدد پایه تابلو جهت استفاده بهینه از پایه تابلوهای فرسوده و چراغ چشمک زن و ۲۲۰ متر مربع تابلو اطلاعاتی و کیلومتر شمار و همچنین نصب و تعمیر ۱۰عدد چراغ چشمک زن انجام شد
سارانی خاطرنشان کرد: حوادث جاده‌ای همواره یکی از دغدغه‌های نگران‌کننده در طول راهها بوده که امیدواریم با ارتقای ضریب ایمنی راه‌ها شاهد کاهش جدی تلفات و خسارات رانندگی باشیم.
انتهای پیام/۱۲۷