خنجر از پشت فردوسی پور به هواداران پرسپولیس/ مهر تایید عادل بر محرومیت آل‌کثیر

پس از اینکه فدراسیون فوتبال آسیا ای.اف.سی به یک بهانه واهی عیسی آل کثیر موثرترین گلزن پرسپولیس را از حضور در فینال جام باشگاه‌های آسیا محروم‌کرد، اعتراضات مستدل و قانونی مدیریت تیم پرسپولیس راه به جایی نبرد و در آستانه روز برگزاری فینال، ای اف سی با راه اندازی یک بازی رسانه ای با نقش آفرینی عادل فردوسی پور تلاش کرد تا حجم فشارهای هواداران خشمگین پرسپولیس از این تصمیم ظالمانه را به حاشیه ببرد.

به گزارش خاورستان، پس از اینکه فدراسیون فوتبال اسیا ای.اف.سی به یک بهانه واهی عیسی آل کثیر موثرترین گلزن پرسپولیس را از حضور در فینال جام باشگاههای آسیا محروم‌کرد، اعتراضات مستدل و قانونی مدیریت تیم پرسپولیس راه به جایی نبرد و حتی دیوان عالی ورزش هم نظر ای. اف.سی را تایید کرد.
اما در آستانه روز برگزاری فینال، ای اف سی با راه اندازی یک بازی رسانه ای با نقش آفرینی عادل فردوسی پور تلاش کرد تا حجم فشارهای هواداران خشمگین پرسپولیس از این تصمیم ظالمانه را به حاشیه ببرد.
ای اف سی عادل فردوسی پور را برای گزارش بازی فینال به دوحه دعوت و اعلام‌کرد قرار است گزارش فینال با صدای فردوسی پور از صفحه اینستاگرام این فدراسیون پخش شود.
این خبر کافی بود تا خط رسانه‌ای داخلی همسو با عادل با دمیدن در دوگانه صدا و سیما- فردوسی پور جنجال خبری ایجاد کرده و در ادامه مساله عادی و طبیعی افزایش نه چندان زیاد فالورهای صفحه اینستاگرام ای اف سی را (حدود یک دهم کم بیننده ترین برنامه های ورزشی سیما) خط خبری اول فضای مجازی کنند.
در این میان نه تنها اعتراض و خشم به حق هواداران انبوه پرسپولیس از محرومیت آل کثیر کاملا فراموش شد بلکه عادل فردوسی پور که بعد از رفتن از تلویزیون دچار بحران محبوبیت شده، با پذیرش عجولانه دعوت ای اف سی عملا محرومیت ال کثیر را تایید کرد و به نقش افرین اصلی بازی ناجوانمردانه ای اف سی علیه ال کثیر تبدیل شد.
عادل که گویی به دنبال هر راهی است تا نشان دهد همچنان هوادار دارد، بازیگر یک ظلم کثیف علیه ال کثیر و همه هواداران پرسپولیس شد.
بازی ای که یک سویش فراموشی محرومیت ناحق ال کثیر بود و سوی دیگرش تایید حکم ای اف سی توسط گزارشگر مشهور ایرانی.
فالورهای فیک و واقعی صفحه ای اف سی نوش جانت؛ اما خنجر از پشت، رسم جوانمردی نیست آقای عادل!
انتهای پیام/۴
دانا