مسئول شورای ائتلاف شهرستان بیرجند:

خواص با عذرخواهی صفشان را از اغتشاشگران جدا کنند/فرمایشات رهبر انقلاب اتمام حجت برای آحاد مردم بود

حسینی با با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای اغتشاشات اخیر، گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب و اتمام حجت برای آحاد مردم و نخبگان و خواص بود.

سیدعلیرضا حسینی، مسئول شورای ائتلاف شهرستان بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: برنامه ریزی دشمن در اغتشاشات اخیر کاملا روشن و واضح بود و در واقع فوت خانم مهسا امینی؛ بهانه ای برای آشوب افراد معارض از گروه های مختلف در داخل و خارج کشور شد.

وی با اشاره به اینکه این موضوع نشان داد که دشمن از مدت ها قبل برای ایجاد آشوب در کشور تلاش می کرده است، افزود: سر کدخدا به سنگ خورده و برای ضربه به نظام و انقلاب به هر وسیله ای متوسل می شود و به شکل های مختلف و از فرصت های هیجانی متعدد، علیه جمهوری اسلامی استفاده می کند.

مسئول شورای ائتلاف شهرستان بیرجند با تاکید بر اینکه اغتشاشات اخیر از جنس مردم نبود، تصریح کرد: مردم هیچگاه اماکن را تخریب نمی کنند و کارهای ناهنجار داعش گونه انجام نمی دهند اما در این حوادث، کارهای خیلی خطرناک، خشونت زا و رعب آور اتفاق افتاد.

حسینی تصریح کرد: این اقدام دشمن با هدف انتقام گیری، تضعیف و براندازی نظام شکل گرفت که خوشبختانه باز هم مردم به صحنه آمدند و این آشوب ها را تمام کردند.

وی با اشاره به موضع گیری برخی از خواص در ابتدای ماجرای مرگ خانم امینی و زیرسوال بردن نظام و نیروی انتظامی، گفت: اکنون که حقایق بر همه روشن و آشکار و معلوم شد که هدف از اغتشاشات تخریب، ناامنی و تجزیه بوده است، این خواص باید به دامان نظام برگردند و با عذرخواهی صفشان را از اغتشاشگران جدا کنند.

او افزود: این افراد باید از تریبون های مختلف، رسانه ها یا فضای مجازی مواضع خود را اعلام کنند تا هم مایه دلگرمی مردم باشند و هم با اعلام برائت از اغتشاشگران و آشوب طلبان، پشتوانه دشمن کم شود.

مسئول شورای ائتلاف شهرستان بیرجند با تاکید بر اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب و اتمام حجت برای آحاد مردم و نخبگان و خواص بود، گفت: کسانی که غیرت مسلمانی و ملی دارند و کشور و آرامش را دوست دارند، باید به فرمایشات گره گشای مقام معظم رهبری به عنوان ولایت فقیه و محور نظام توجه کرده  و انسجام و هماهنگی خودشان را حفظ کنند تا دشمن نتواند سوء استفاده کند.

حسینی با اشاره به دلسوزی مقام معظم رهبری برای حادثه تلخ درگذشت خانم امینی، اظهارکرد: برخی از این اتفاق سوء استفاده کردند و به احساسات مردم دامن زدند، اما مقام معظم رهبری نقش پدری را برای جامعه دارد و در حالی که همه فرزندان یک جامعه مثل هم نیستند و سلیقه های متعددی دارند، اما پدر نسبت به همه مهربان و دلسوز است.

وی ادامه داد: دلسوزی ایشان برای خانم امینی هم نه تنها به عنوان مصلحت بلکه واقعا از روی محبت پدری بود. ایشان همیشه برای هدایت و پیشبرد امور خانواده ایران دلسوز هستند و وقتی که یکی از فرزندان این خانواده دچار آسیب شود، قطعا ناراحت می شوند.

 

انتهای پیام/۷