وصیت شهید سید مهدی مظفری:

خواهران حجاب و عفت و پاكدامنى را سرلوحه زندگى خود قرار دهيد/ برادرانم اسلحه مرا بر زمين نگذاريد و راه شهداء را ادامه دهيد

شهید سید مهدی مظفری در قسمتی از وصیت نامه خود نوشته است: اى خواهران عزيزم ، حجاب و عفت و پاكدامنى را سرلوحه زندگى خود قرار دهيد و زينب گونه زندگى كنيد .

به گزارش خاورستان، سيدمهدى مظفرى فرزند سيدمحمود ۶ بهمن سال ۱۳۴۶ در روستای ارسک شهرستان فردوس به دنیا آمد و در تاریخ ۱۴ مرداد سال ۱۳۶۲ در درگيرى مستقيم بادشمن به شهادت رسید. متن وصیت نامه شهید سید مهدی مظفری بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
((ياايها الذين آمنوا اتقوا الله وابتغوا اليه الوسيله وجاهدوا فى سبيله لعلكم تفلحون))
(( اى كسانى كه ايمان آورده ايد ، از خدا بترسيد و به وسيله ايمان و پيروى اولياء حق به خدا توسل جوييد و در راه او جهاد كنيد كه رستگار شويد ))
بسم رب الشهداء و الصديقين
با درود به رهبر كبير انقلاب و بنيانگذار جمهورى اسلامى ايران ، امام خمينى بت شكن و با درود و سلام به رزمندگان پرتوانى كه در جبهه ها چون شير مى‌خروشند و به پيش مى‌تازند و با ريختن خون خودشان نهال اسلام و انقلاب را آبيارى مى‌سازند .
چند كلمه‌اى را به عنوان وصيت‌نامه بر روى كاغذ مى‌آورم :
اولا خداى تبارک و تعالى را شكر مى‌كنم كه من را آفريد و اين نعمت‌هاى بيكران را به من ارزانى داشت كه در برابر آن مسئوليت‌ها دارد.
پروردگارا ، تو را شكر مى‌كنم كه من را به اين دوره و سنين جوانى رساند و نور ايمان را در دل من روشن كرد كه به جبهه شتابم و از موقعى كه دنيا بنا شده است هميشه دو جبهه مخالف در مقابل هم ايستاده و با هم مبارزه مى‌كنند . ظلمت در برابر نور ، هابيل در برابر قابيل و حق در مقابل باطل ايستاده‌اند و با هم مبارزه مى‌كنند و خدا نويد پيروزى را به حق اختصاص داده است و در قرآن كريم آمده است :
((اى مومنان باكافران بجنگيد وبستيزيد كه حق پيروزاست وباطل رفتنى است.))
و از موقعى كه خداوند به من توفيق را داد كه من راه حق از باطل را تشخيص بدهم و نور ايمان در دل من جرقه اى زد ، به جبهه نور عليه ظلمت شتافتم تا بتوانم حقى كه شهيدان اين انقلاب بر گردن ما گذاشته‌اند ، ادا كنم و اكنون كه جان و وجود خود را در جبهه نبرد حق عليه باطل مى‌بينم، خيلى خوشحالم كه توانستم به جبهه بيايم و براى رضاى الله ، قدم بردارم و چون من كوله بارى پر از گناه دارم و هنوز كه خداوند در جهاد را براى بندگانش باز كرده است و شايد با جهاد كردن در راه خدا ، گناهانم ريخته شود و به جهاد در راه خدا آمده ام اميدوارم خداوند اين جهاد را به بزرگى و عظمتش بپذيرد و ما را در صف پاكان قرار دهد و جبهه سرزمين خون و شهادت است و هر انقلابى با دادن خون و شهادت و ايثارگرى‌ها، پيروزى مى‌آفريند و هر انقلاب در مسير و راه خود ، با خون و شهادت و ايثارگرى‌ها ، پيش مى‌رود .
و اكنون كه از پدر و مادر و خواهر و برادر دل بريده‌ام و براى زنده بودن اسلام و قرآن به اين جبهه حق آمده‌ام، احتمال دارد كه در اين راه فيض شهادت نصيبم گردد و اگر به اين فيض عظمى نايل گشتم، اميدوارم كه راه شهيدان را از ياد نبريد.
پدر و مادر عزيزم مانند كوه استوار باشيد و استقامت و پايدارى از خود نشان دهيد و در اين راه دين اسلام بكوشيد كه هـر چه بكوشيد هنوز هم كم است .
و شما اى خواهران عزيزم ، حجاب و عفت و پاكدامنى را سرلوحه زندگى خود قرار دهيد و زينب گونه زندگى كنيد .
و اى برادرانم ، اميدوارم اسلحه مرا بر زمين نگذاريد و راه شهداء را ادامه دهيد و از دعا كردن براى امام امت فراموش نكنيد .
اى ملت حزب الله روستاى ارسک ، اتحاد و يكپارچگى خود را حفظ كرده و از كمک به جبهه‌هاى جنگ فراموش نكنيد .
چند كلمه‌اى وصيت به شما پدر و مادر عزيزم :
پدر و مادر عزيزم ، يک ماه روزه قرض دارم برايم بگيريد و انشا الله خداوند اجرش را به شما خواهد داد .
و پدر جان ، يک ماه نماز قضا دارم . اميدوارم كه بجا آوريد و اجرش را از خدا بخواهيد .
خدايا ، خدايا ، تا انقلاب مهدى ، حتى كنار مهدى ، خمينى را نگهدار.
والسلام مورخه ۰۱/۰۵/۱۳۶۲
انتهای پیام/۱۲۷