فرمانده انتظامي نهبندان:

خودروی حامل روغن نباتی و ماكارونی قاچاق در نهبندان متوقف شد

رحیمی از کشف محموله روغن نباتی و ماكاروني قاچاق به ارزش 400 ميليون ريال در اين شهرستان خبر داد و گفت: مأموران در اين زمينه يك خودرو توقيف و يك متهم دستگير كردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ احسان رحیمی امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان “نهبندان” در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارزاق عمومی، به یک دستگاه كاميونت ایسوزو یخچال دار مشکوک و جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.

فرمانده انتظامي نهبندان افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو محموله روغن نباتي و ماكاروني قاچاق کشف نمودند که بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه ارزش ریالی محموله کشف شده بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال براورد شد.

وی بیان داشت: مأموران در این زمینه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر كردند كه متهم دستگير شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ رحيمي در پايان با اشاره به تلاش بي وقفه پليس در زمينه شناسايي و دستگيري قاچاقچيان و احتكار كنندگان مواد غذايي خاطر نشان كرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را جهت بررسی و پیگیری از طریق تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/۱۰