دادستان مرکز خراسان جنوبی معرفی شد

با حکم رئیس قوه قضاییه «حجت‌الاسلام علی نسایی» به عنوان دادستان دادگاه عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان خراسان‌جنوبی منصوب شد.

به گزارش خاورستان، مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب بیرجند امروز (۲ مهر) با حضور ویدئو کنفرانسی دادستان کل کشور و اعضای شورا‌های تأمین و قضایی خراسان جنوبی برگزار شد.
حجت الاسلام« ابراهیم حمیدی» رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی در این مراسم با قدردانی از زحمات دادستان سابق بیرجند، اظهار کرد: هدف از این جابجایی‌ها ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر به مردم است.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه و وظایف دادستانی، گفت: دفاع از حقوق ‌عامه، تعقیب مجرمین، درخواست کیفر از دادگاه، اجرای احکام جزایی بخشی از وظایف دادستان است.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با ابراز خرسندی از هماهنگی، همدلی و هم فکری در بین اعضای شورای تامین استان، افزود: برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی همه ارگان‌ها با همفکری خوب امور را پیش می‌برند و ما نیز سعی می‌کنیم از اهداف ارزشمند دستگاه‌ها حمایت کنیم.
گفتنی است؛ در این مراسم با قرائت حکم انتصاب، حجت الاسلام علی نسایی زهان که دادستانی شهر‌های سرایان، فردوس و قاین از جمله سوابق کاری بود به عنوان دادستان جدید بیرجند منصوب شد.
همچنین در این مراسم از زحمات و خدمات سید حسین مقدس، دادستان عمومی و انقلاب سابق بیرجند تقدیر شد و وی به عنوان رئیس دادگستری بیرجند معرفی شد.
انتهای پیام/۴