بازپرس دادگستری شهرستان طبس:

داماد متخلف در طبس بازداشت شد

ابراهیمی گفت: داماد طبسی به علت سلب آسایش در مراسم عروسی و اعتراض شهروندان دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ابراهیمی بازپرس دادگستری شهرستان طبس از بازداشت داماد و خاطیان مراسم عروسی و داماد متخلف در طبس خبر داد.
وی افزود: در پی اخبار واصله و گزارشات متعدد مردمی مبنی بر ایجاد هیاهو، جنجال و حرکات غیرمتعارف در ساعات پایانی شب بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان طبس وارد عمل شده و ضمن اخطار قانونی و پرهیز از هرگونه ایجاد سر وصدا و بی نظمی سعی در متفرق کردن افراد دخیل کردند.
بازپرس دادگستری شهرستان طبس بیان کرد: متاسفانه علی رغم تذکرات متعدد، شرکت کنندگان در کارناوال عروسی توجهی به اخطار‌های انجام شده، نکرده و همچنان بر اقدامات خلاف قانون خود اصرار کردند و ضمن عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم تمکین به مصوبات ستاد کرونای شهرستان با ایجاد تجمع، بهداشت عمومی جامعه را به مخاطره انداختند.
ابراهیمی عنوان کرد: شناسایی و تعقیب تمام افراد دخیل در موضوع انجام و پس از صدور دستور بازپرس کشیک دادسرای عمومی و انقلاب طبس نسبت به دستگیری و بازداشت تمام مجرمان و بخصوص برگزار کنندگان این مراسم اقدام شد.
وی اظهار کرد: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با هرگونه هنجارشکنی و اخلال در نظم عمومی شهروندان بقید فوریت و با قاطعیت برخورد کرده و نتیجه رسیدگی‌های صورت گرفته به اطلاع عموم خواهد رسید.
انتهای پیام/۱۲۷