بسته خبر ورزشی

داور ووشوکار خراسان جنوبی رقابت های آسیا را قضاوت می کند/ نوجوانان هندبالیست زغال سنگ طبس در رقابت های باشگاه های کشور

به گزارش خاورستان فدراسیون ووشو از استاد وحید خرمشاد داور بين المللی ووشو خراسان جنوبی، جهت قضاوت‌ در مسابقات انتخابی تیم بزرگسالان ووشو اعزامی به بازی های آسیایی دعوت کرد. بر اساس این گزارش این مسابقات ۱۲ الی ۱۵ بهمن ماه به میزبانی استان تهران برگزار می گردد. حضور نوجوانان هندبال زغال سنگ طبس در […]

به گزارش خاورستان فدراسیون ووشو از استاد وحید خرمشاد داور بين المللی ووشو خراسان جنوبی، جهت قضاوت‌ در مسابقات انتخابی تیم بزرگسالان ووشو اعزامی به بازی های آسیایی دعوت کرد.

بر اساس این گزارش این مسابقات ۱۲ الی ۱۵ بهمن ماه به میزبانی استان تهران برگزار می گردد.

حضور نوجوانان هندبال زغال سنگ طبس در رقابت باشگاه های کشور

تیم هندبال نوجوانان زغال سنگ پروده طبس در مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان در شهر اصفهان حضور دارد.

به گزارش خاورستان این دوره از مسابقات باحضور ۲۲ تیم از سراسر کشور تا ۱۳ بهمن ادامه دارد.

این گزارش حاکی‌است تیم نوجوانان هندبال زغال سنگ طبس در بازی اول توانستند با نتیجه ۲۸ بر ۲۲ تیم هندبال نفت و گاز گچساران را شکست دهند.

بانوان فوتسالیست در لیگ مناطق کشور

تیم فوتسال بانوان شرکت کک طبس نماینده خراسان جنوبی در مسابقات فوتسال لیگ مناطق کشور حضور دارد.

به گزارش خاورستان بانوان شرکت کک طبس موفق شدند در اولین دیدار خود تیم بانوان باشگاه رضوان مشهد را با نتیجه پرگل ۷ به ۴ شکست دهند .

بر اساس این گزارش مسابقات فوتسال لیگ مناطق کشور با شرکت ۴ تیم در طرقبه برگزار می‌شود.

قصاوت داوران خراسان جنوبی در لیگ دسته دوم فوتبال 

محمدعلی یعقوبی داور طبسی و امیر آرمند داور فردوسی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور سوت می زنند.

به گزارش خاورستان یعقوبی روز دوشنبه ۱۰ بهمن ساعت ۱۴ ورزشگاه فجر بم دیدار دو تیم شهرداری بم و شهید قندی یزد از سری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور را قضاوت خواهد کرد.

بر اساس این گزارش آرمند به عنوان داور دیدار تیم‌های شهرداری بم و شهید قندی یزد را از سری مسابقات هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه فجر شهر بم استان کرمان را که روز دوشنبه ۱۰ بهمن ساعت ۱۴ برگزار می شود قضاوت می‌کند.

قهرمان رقابت های کشتی استان

رقابت های قهرمانی کشتی آزاد جوانان استان خراسان جنوبی گرامیداشت دهه مبارک فجر و جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با قهرمانی تیم کشتی شهرستان قاین به پایان رسید.

به گزارش خاورستان این دوره از مسابقات گرامیداشت دهه مبارک فجر و جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور کشتی‌گیرانی از شهرستانهای قاین ، بیرجند، فردوس ، آیسک ، اسلامیه، خوسف و درح به میزبانی شهر مرزی درح در سالن ورزشی فتح المبین برگزار گردید که در پایان تیم هیئت کشتی قاین با ۲۲۵ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های بیرجند با ۱۶۵ و درح با  ۱۴۰  امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.