معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد

دریافت مجوز استخدام ۶۶۶ نفر در حوزه بهداشت و درمان خراسان جنوبی

دهقانی از دریافت مجوز استخدام ۶۶۶ نفر در حوزه های بهداشت و درمان استان خبرداد.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، حسین دهقانی اظهار کرد: ۶۶۶ مجوز استخدام در حوزه‌های بهداشت و درمان استان دریافت شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه داد: این نیروها بعد از قبولی در آزمون، در حوزه‌های مختلف بهداشتی و درمانی، جذب و بکارگیری خواهند شد.
وی با بیان اینکه از این تعداد هم اکنون ۱۵۸ مجوز در سایت سنجش منتشر شده است، گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش بر اساس شرایط اعلام شده، ثبت نام کنند.
به گفته وی تعداد ۵۰۸ مجوز دیگر نیز به زودی در سایت سنجش قابل دسترسی خواهد بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند یادآور شد: با پیگیری‌های انجام شده، در این آزمون استخدامی به نمره مکتسبه کارکنان قرارداد کار معین، کارگری، شرکتی و متعهدینی که در راستای وظایف و مأموریت‌های محوله، مستقیماً در مقابله با ویروس کرونا و درمان این بیماری از ابتدای اسفند ماه سال گذشته در واحدهای بهداشتی و درمانی خدمت نموده‌اند، صرفاً در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی، به ازای هر ماه خدمت ۲ درصد حداکثر تا ۲۰ درصد به نمره کل اولیه فرد، اضافه خواهد شد.
دهقانی توصیه کرد: از آنجایی که اکثر مجوزهای موجود به جایگزینی نیروهای شرکتی و قراردادی خواهد بود، به تمامی واجدین شرایط علی الخصوص نیروهای شرکتی و قراردادی تمام تلاش خود را در مدت باقی مانده به آزمون مذکور نموده تا ان شاءالله بتوانند از اولویت قانونی مشخص شده بهره مند شوند.
انتهای پیام/۴