مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان خراسان جنوبی خبر داد:

در آستانه عید سعید قربان ۱۵۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی بین اقشار کم درآمد توزیع شد

صادقی گفت: در راستای ادامه طرح مواسات و فرمایشات مقام معظم رهبری قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان خراسان جنوبی با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام این گوشت ها توزیع شد.

مسعود صادقی؛ مسئول قرارگاه جهادی امام رضا استان خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان گفت:از همان روزهای ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا، قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در استان پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای طرح مواسات در جهت کمک به اقشار آسیب دیده از این بیماری شروع به پخش سبد های معیشتی و بهداشتی و ملزومات کادر درمان کرد.
وی افزود: در این راستا می توان به توزیع ۱۱۰۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی؛ تولید و توزیع ۲۰۰۰ عدد ماسک بهداشتی و همچنین گان پزشکی اشاره نمود .
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به توزیع گوشت مرغ و گوسفند درآستانه عید قربان خاطر نشان کرد: روزگذشته با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۱۵۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی بین اقشار کم درآمد توزیع شد.
صادقی اذعان کرد: با توسل و مدد حضرت علی(ع) در ایام مبارک عید غدیر اقدام به پخت و توزیع ۲۰۰۰ غذای گرم در بین محرومین خواهیم کرد.
وی یاد آور شد: از نماینده محترم ولی فقیه در استان تشکر ویژه دارم که با راهنمایی های خود چراغ راه ما هستند و همچنین از جناب اقای موسوی مسئول محترم ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان نیز که در طول این مسیر همیشه همراه ما بودند قدردانی می‌کنیم .
انتهای پیام/۱۴۳