نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

در توسعه و تعمیق تفکر و صدور اندیشه بسیجی همت کنید

آیت الله عبادی با اشاره اینکه دلیل پیروزی های اخیر فلسطین و سایر پیروزی های منطقه گسترش تفکر بسیجی است، خطاب به رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در توسعه و تعمیق تفکر و صدور اندیشه بسیجی همت کنید.

به گزار خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تبریک پیروزی مردم فلسطین بر رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: حضور شما در خراسان جنوبی در این مقطع مایه امیدواری است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: اتفاقات اخیر در منطقه و فلسطین معلول علتی است و آن گسترش اندیشه بسیجی است که شما عمر خود را وقف آن می کنید.
وی افزود: در مخوف ترین حوادثی که در حوزه های نظامی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و غیره در این چهل ساله بعد از انقلاب بر ما تحمیل شد و بسیار خطرناک بود اندیشه بسیجی باعث ثمره شیرین شد.
آیت الله عبادی در ادامه خاطر نشان کرد: تفکر بسیجی لازمه این انقلاب است و متعهد و ملتزم به احکام اسلامی است.
وی افزود: بعد از این همه آزمون و خطا و تحمل سختی های بعد از پیروزی انقلاب متاسفانه هنوز بعضی از افراد و اندیشه ها در داخل کشور خود را به بیگانه وصل می کنند.
امام جمعه ابراز داشت: انقلاب در قالب تفکر بسیجی به نقاط مختلف منطقه صادر شده است و برای مثال از عراق بعثی عراقی را ساخت که ما امروز به عنوان اندیشه متحد با انقلاب مطرح است.
وی افزود: وقتی تفکر بسیجی در عراق و سوریه به وجود آمد دیدیم که چگونه بر داعش پایان داد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی ابراز داشت: در حال حاضر مسئله فلسطین به یک موضوع بین المللی تبدیل شده است و بعد از این همه تلخی هایی که در این مدت بوده ثمره شیرین چیده می شود.
آیت الله عبادی در ادامه خاطر نشان کرد: در توسعه و تعمیق تفکر و صدور اندیشه بسیجی همت کنید.
وی افزود: بسیج علاوه بر حوزه های نظامی در عرصه های دیگر نیز بسیار موفق است، در حوادث غیر مترقبه ای که در کشور به وجود می آید و دولت کاملا ناتوان است بسیج و سپاه و سایر نیروهای مسلح با اشاره رهبر انقلاب این مسائل را به زیبایی حل می کنند.
نماینده مقام معظم رهبری بیان داشت: بسیج در مسائل بهداشتی، درمانی و کمک های مومنانه هم بسیار موفق عمل کرده است.
امام جمعه بیرجند گفت: ما امروز در آستانه یک انتخابات دیگر هستیم که این انتخابات از خرمشهرهایی است که بر طبق گفته مقام معظم رهبری در پیش داریم.
آیت الله عبادی ادامه داد: امیدواریم دولت آینده برای اقشار ضعیف و محروم برنامه مطلوبی داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: بسیج، سپاه و سایر نهادهای حمایتی تا زمانی که یک دولت جوان حزب الهی روی کار بیاید باید مشکلات و فوریت هایی که در حوزه معیشت برای اقشار ضعیف وجود دارد برطرف کنند.
وی در پایان گفت: عده ای از مردم تحت حمایت هیچ ارگان حمایتی و قانونی نیستند، این نوع خانواده ها شرایط خاصی دارند و باید توجه ویژه ای به آنها صورت گیرد.
انتهای پیام /۳