رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان جنوبی:

در جامعه فعلی باید در قبال هجمه روزافزون فرهنگ وارداتی جایگزین های خوبی معرفی گردد

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان جنوبی گفت: در جامعه ی فعلی مسئله ای که وجود دارد این است که باید در قبال هجمه روزافزون فرهنگ وارداتی جایگزین های خوبی معرفی گردد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، یوسفی رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان جنوبی در دیدار امام جمعه بیرجند با هنرمندان استان اظهار کرد: اگرچه دستگاه های هنری آنگونه که باید خوب عمل نکرده و در حد انتظار اقدام نکرده اند اما همه ی دستگاه های فرهنگی و هنری از جمله بخش های فرهنگی سپاه و بسیج سعی بر این دارد از انسجام و بسیج هنرمندان ظرفیت های بی کران و عظیم هنرمندان را به عرصه ظهور برساند و از آن برای حل معضلات جامعه کمک گیرد.
وی با بیان اینکه در طول سال برنامه های مختلفی از جمله جشنواره ها اجرا می شود، افزود: در جامعه ی فعلی مسئله ای که وجود دارد این است که باید در قبال هجمه روزافزون فرهنگ وارداتی جایگزین های خوبی معرفی گردد.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خیلی از تصادفات به خاطر گوش دادن به موسیقی های غربی است، خاطر نشان کرد: سعی بر این شده است که موسیقی های محلی و سنتی در کنار تواشیح عرضه گردد که تاکنون امیدوارکننده بوده است.
یوسفی تصریح کرد: در این راستا بخش عظیمی از هنرمندان موسیقی استان اعلام آمادگی کرده اند تا در اجرای محتوای ارزشی همکاری کنند و امید است که این حرکت ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/ ۶