بیانیه سازمان بسیج جامعه کشاورزی استان؛

در کربلای انتخابات ایران؛ حسین زمان را یاری کنیم/ سهم خواهی برای احقاق حقوق ملت شریف ایران

در بیانیه سازمان بسیج جاعه کشاورزی خراسان جنوبی آمده است: از همه ی دلسوزان انقلاب اسلامی استدعا داریم در این فرصت باقی مانده در کربلای انتخابات ایران، علی اکبر وار،حبیب گونه و زینب وار، حسین زمان را یاری کنیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سازمان بسیج جامعه کشاورزی خراسان جنوبی در جهت افزایش مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه، بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف ایران اسلامی:
ان الله یامرکم ان تودوا الامانات الی اهلها(نساء ایه۵۸ )همانا خداوند به شما امر می کند امانت ها را به صاحبانش باز دهید.
اینک که در آستانه برگزاری با شکوه انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸خرداد ۱۴۰۰قرارگرفته ایم ضمن دعوت از آحاد ملت شریف ایران علی الخصوص روستائیان عزیز و متخصصین حوزه کشاورزی و دامپروری برای مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای، که این مشارکت فارغ از هرگونه حزب، دسته و جناح بندی های سیاسی ضامن بقا، امنیت و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر مردم سالاری دینی است، باتوجه به شرایط حساس کشور و عملکرد نامطلوب تفکر ما نمی توانیم؛ همان تفکری که کشور را در طول هشت سال حکمرانی به اندازه پنجاه سال به عقب برگردانده است، نیازمند حضور حداکثری مردم در این عرصه می باشیم، حال از همه ی دلسوزان انقلاب اسلامی استدعا داریم در این فرصت باقی مانده در کربلای انتخابات ایران، علی اکبر وار،حبیب گونه و زینب وار، حسین زمان را یاری کنیم.
امروز که هر لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است، تلاش ها را فقط به فضای مجازی معطوف نکنیم از ارتباط چهره به چهره و امید آفرینی در مردم و ترسیم افق روشن انقلاب اسلامی و ایجاد تحول وجهش کشور با نگاه ما می توانیم بایستی در دستور کار همه ی دلسوزان انقلاب اسلامی قرار گیرد، در تلاش هایمان هیچ سهم خواهی نداریم , سهم خواهی اگر هست برای احقاق حقوق ملت شریف ایران است.
برای دفاع از ارزش ها، دفاع از دین و حیثیت ملتی است که هشت سال در زیر چکمه های بی تدبیری و بی کفایتی مدیران نالایق ، شاهد رنجش ملتی هستیم که سفره زندگی شان روز به روز کو چک تر می شود.
مقام و منزلت این ملت همان است که امام راحل(ره) فرمودند: این ملت بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله(ص) و کوفه و عراق در عهد حسین ابن علی (ع) است . لذا تلاش برای پیاده کردن تفکر اصلح و شکوفایی کشاورزی کشور با مدیریت کارآ مد، انقلابی، جهادی و تحول آفرین و تلاش برای فردای روشن ملت ایران است.
دوباره ایران را می سازیم و قطار سریع کشور را روی ریل های پیشرفت قرار خواهیم داد. وعده ما ۲۸ خرداد مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح.
(ان تنصروا الله ینصرکم ویثبت اقدامکم) دین خدا را یاری کنید، خداوند شمارا یاری می کند و گام هایتان را استوار به وعده الهی یقین داریم.
(ان مع العسر یسرا) در پی هر سختی آسانی خواهد بود.
انتخاب مان را اصلح کنیم و به فردای روشن ملت سلام دهیم، سلام بر ایران قوی و سربلند وتمدن ساز
انتهای پیام/۷