امام جمعه قهستان:

در کنار هم بودن باعث تحکیم بنیان خانواده می‌شود/ اوج محبت بین مردم در تهدید کرونا

حجت الاسلام راستگو گفت: افراد خانواده می‌توانند نهایت استفاده را از کنار هم بودن در زمان شیوع ویروس کرونا ببرند چراکه باعث تحکیم بنیان خانواده و شیرینی زندگی می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد راستگو امام جمعه قهستان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: خانواده ایرانی از جهت مهربانی، خانواده دوستی و پایبندی به موازین خانوادگی زبان‌زد خاص و عام است.
وی با اشاره به این‌که مردم ایران، مردم خداجو و مومن هستند، افزود: شیوع ویروس کرونا اگر یک تهدید است از جهت دیگری یک فرصتی است که پدر و مادر و فرزندان در کنار یکدیگر قرار بگیرند و بسیاری از عقب‌ماندگی‌ها و کارهای نیمه تمام را انجام دهند.
امام جمعه قهستان گفت: افراد خانواده می‌توانند نهایت استفاده را از کنار هم بودن ببرند که باعث تحکیم بنیان خانواده و شیرینی زندگی می‌شود.
حجت الاسلام راستگو تصریح کرد: ما باید قدر فرصت‌های در کنار هم بودن را بدانیم چراکه همیشه فرصت در کنار هم بودن، وجود ندارد و ممکن است زمانی حسرت از دست رفتن این فرصت‌ها را بخوریم.
وی با اشاره به این‌که در دوران شیوع ویروس کرونا انس و الفت خانواده‌های ایرانی بیشتر شده است، افزود: در کنار هم بودن افراد باعث نزدیک شدن قلب‌ها به یکدیگر می‌شود.
امام جمعه قهستان با اشاره به این‌که در زمانی که خطرات انسان را تهدید می‌کند قلب‌ها مهربان‌تر و رقیق‌تر می‌شود، گفت: با شیوع ویروس کرونا، شیوع محبت و مودت بین مردم هم بیشتر شد.
حجت الاسلام راستگو خاطرنشان کرد: امروز علی‌رغم مشکلات اقتصادی که بر مردم فشار آورده است اما نهضت خدمت‌رسانی و محبت به یکدیگر در جامعه موج می‌زند و بر کسی پوشیده نیست.
وی افزود: بسیاری از کدورت‌ها و دلخوری‌ها به واسطه همین در کنار هم بودن برطرف شده است و مردم به خاطر همین خطری که آنها را تهدید می‌کند و شاید در کنار هم نباشیم قدر یکدیگر را بیشتر می‌دانند.
امام جمعه قهستان گفت: ما باید تامل و تفکری به فرصت‌ها و نعمت‌هایی که خداوند به ما داده است، داشته باشیم و قدر آن‌ها را بدانیم و از فرصت‌های خود بیشترین بهره را ببریم.
انتهای پیام/۱۳۲/ ۱۴/ ۴