دستور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برای مدیریت کالاهای اساسی

در پی انتشار گزارش‌های خبری در خصوص کمبود روغن در خراسان جنوبی و تناقض‌گویی‌های مسئولان، نماینده ولی فقیه در استان خواستار ورود دادستانی و بسیج برای تنظیم بازار کالاهای اساسی شد.

به گزارش خاورستان، حکایت کمبود روغن در خراسان جنوبی از چند ماه گذشته در استان آغاز شده و این روزها به گلایه‌ای جدی از سوی مردم تبدیل شده است.
به دنبال گلایه‌های مردم و کسبه از کمبود روغن خوراکی و جامد در سطح خراسان جنوبی، گزارش‌های خبری در رسانه‌ها در این خصوص کار شد.
با انتشار این گزارش‌ها، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی طی نامه‌هایی جداگانه به دادستانی و فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خواستار ورود سریع به مشکل کمبود روغن در استان شده و از انعکاس مشکلات مردم قدردانی کرد.
در نامه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به حجت‌الاسلام نسائی دادستان مرکز استان و سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی آمده است: با توجه به نقش تاثیرگذار بسیج در گره‌گشایی از مشکلات مردم و با عنایت به مسائل مطرح شده، می‌طلبد فرمانده سپاه استان به همراه دادستان مرکز استان از نزدیک روند تامین کالاهای اساسی مردم را بررسی و با توجه به اینکه نزدیک به آخر سال هستیم از مسئولان دست اندرکار امور تنظیم بازار بخواهند اقدامات و تمهیدات لازم به منظور تامین کالاهای اساسی مردم را پیگیری کنند.
انتهای پیام/