امام جمعه موقت بیرجند:

دستگیری سرشبکه «آمدنیوز» دستاورد بزرگ اطلاعاتی بود/ لزوم مدیریت صحیح موقوفات

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به دستگیری سرشبکه رسانه معاند «آمدنیوز» گفت: دستگیری سرشبکه آمدنیوز توسط اطلاعات سپاه یک دستاورد بزرگ اطلاعاتی و عملیاتی است.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر بیرجند، با بیان اینکه تقوای الهی به انسان عزت و لیاقت می‌دهد تا در مسیر حق حرکت کند، اظهار داشت: اقامه حکومت و برپایی نظام الهی رسالت انبیای الهی و ائمه اطهار(ع) در دوران حکومت بوده است.
وی تصریح کرد: کفر و شرک به ضرر دین و دنیای مردم است لذا باید با استدلال‌های محکم و منطقی مردم را از کفر و شرک برهانیم.
امام جمعه موقت بیرجند اضافه کرد: تمام ائمه اطهار(ع) برای ایجاد نظام الهی در مقابل حکومت‌های طاغوتی مبارزه کردند.
نوفرستی با بیان اینکه توحید بدون امامت قابل‌پذیرش نیست، عنوان داشت: اگر کسی از امام جامعه به عنوان مفسر توحید اطاعت نکند، موحد بودن او قابل قبول نیست.
وی انقلاب اسلامی را زمینه‌ساز جامعه و تمدن اسلامی دانست و گفت: این مسئله تضمین‌کننده تشکیل حکومت امام زمان(عج) است.
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به فرارسیدن هفته وقف عنوان داشت: وقف از دستورات مهم دین اسلام بوده که باید همه نسبت به این مسئله حفظ این سنت مهم احساس تکلیف کنیم.
نوفرستی با تأکید بر لزوم حفظ و گسترش سنت وقف در جامعه، تصریح کرد: موقوفات باید در جایگاه اصلی خودش استفاده و به‌درستی مدیریت شود تا ایجاد اعتماد کند.
نوفرستی با اشاره به دستگیری سرشبکه رسانه معاند «آمدنیوز» عنوان داشت: دستگیری «زم» سرشبکه آمدنیوز توسط اطلاعات سپاه یک دستاورد بزرگ اطلاعاتی و عملیاتی است.
وی افزود: این اقدام سپاه سیلی بزرگ و محکمی به سرویس‌های امنیتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و اروپایی‌ها بود.
انتهای پیام/۴/ ۶۶/
فارس