معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:

دشمن، اعتقادات ما را مورد هدف قرار داده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمن پس از به نتیجه نرسیدن در جنگ سخت، با جنگ نرم اعتقادات ما را مورد هدف قرار داده است.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ محمدرضا طالبی با بیان این مطلب در شورای جنگ نرم فرماندهی انتظامی استان، خاطرنشان کرد : استکبارجهانی، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با ترفندهای مختلف قصد ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ایران را داشته و دشمنی معاندان تمام نشدنی نیست.

وی متذکر شد: دشمن در دهه اول انقلاب اسلامی جنگ های سخت نظیر جنگ های قومی و قبیله ای در اقصی نقاط کشور و جنگ ۸ ساله را بر علیه ملت سرافراز ایران اسلامی راه اندازی کرد.

به گفته وی؛ دشمن پس از به نتیجه نرسیدن در جنگ سخت با جنگ نرم که جنگی خزنده می باشد ،اعتقادات ما را مورد هدف قرار داده است.

معاون استاندار با تأکید بر این که همواره باید از تهدیدات احتمالی، برآورد درستی داشته باشیم، تصریح کرد: باید تهاجم کنیم نه اینکه در موضع پدافند قرار گیریم.

به گفته وی؛ تدابیر در جنگ نرم خیلی مهم است مثل تماس مسئولان از جمله رئیس جمهور با خانواده مرحومه مهسا امینی،

وی با بیان این که در همه حوادث آنچه مهم است نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تأکید کرد: در بعضی از جاها بایدخودمان را هزینه کنیم تا نظام آسیب نبیند.

طالبی با اشاره به شروع سال تحصیلی، متذکر شد: همه در فضایی هم افزا باید در راستای رفع نیازهای آموزش و پرورش از جمله کمبود معلم، سرویس مدارس و… تلاش نماییم.

معاون استاندار افزود: هیچ دانش آموزی نباید از تحصیل بازبماند لذا دستگاه های پشتیبانی کننده می بایست در خصوص تهییه لوازم التحریر ،کیف و… برای دانش آموزان نیازمند همپوشانی داشته باشند تا عدالت در این زمینه برقرار شود.

طالبی با اشاره به مناسبت هفته دفاع مقدس هم گفت: اقتدار نیروهای مسلح باید به بهترین نحو ممکن اطلاع رسانی شود لذا باید تدابیر لازم در خصوص اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس صورت گیرد.

انتهای پیام/۱۲۷