جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع):

دشمنان همواره از اراده و بصیرت مردم شکست خورده‌اند

سردار غیب پرور گفت: دشمنان همواره از اراده و بصیرت مردم شکست خورده‌اند و در ادامه نیز ان‌شاءالله به فضل خدا شکست خواهند خورد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار غلامحسین غیب پرور جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) در دیدار با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، گفت: خداوند در اوایل ماه رجب رزق و روزی ما را زیارت نماینده محترم حضرت آقا، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی ذریه حضرت زهرا(سلام الله علیها) قرار دادند.
وی ضمن تشکر از فعالیت‌های سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی در حوزه‌های مختلف سپاه و بسیج، گفت: سردار قاسمی از فرماندهان بسیار خوب و لایق سپاه هستند و در بازدیدی که چند روز اخیر داشتیم، مجموعه سپاه استان خراسان جنوبی را مجموعه‌ای با برنامه، با نشاط و انقلابی دیدیم.
جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) بیان کرد: دشمن در این ۴۲ سال با شیطنت‌هایی که انجام داده تلاش کرده که به اهداف پلید خود برسد و این چند سال اخیر نیز با تحرکات خود سعی دارد برای کشور حوادث امنیتی درست کند.
شکست دشمن از اراده و بصیرت مردم
سردار غیب پرور گفت: دشمنان همواره از اراده و بصیرت مردم شکست خورده‌اند و در ادامه نیز ان‌شاءالله به فضل خدا شکست خواهند خورد.
وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: “من امنیت را از سپاه می‌خواهم” بنابراین در حال حاضر سپاه جدی تر از گذشته به مسائل مختلف امنیتی ورود کرده است.
جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) گفت: دشمن از هر روزنه‌ای برای به هم ریختن اوضاع داخلی کشوراستفاده می‌کند، لذا بایستی در این جهت آماده بود.
سردار غیب پرور بیان کرد: طبق گزارشاتی که از خراسان‌جنوبی رسیده است در این استان از وضعیت خوبی برخوردار هستیم و نرخ آسیب‌های اجتماعی پایین بوده و نگران کننده نیست.
وی عنوان کرد: در مجموع نرخ مسائل امنیتی در خراسان جنوبی به نسبت خیلی از استانها پایین‌تر است، نجابت مردم، نقش موثر نماینده ولی فقیه و مجموعه نیروهای انقلاب که الحمدلله در استان حضور دارند در این قضیه موثر است و البته همه این‌ها تفضل و عنایت حضرت حق تعالی است که شامل این منطقه شده است.
انتهای پیام/۱۲۷