امام جمعه موقت بیرجند:

دشمن از قدرت سپاه ایران وحشت دارد

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به قدرت سپاه ایران و ظرفیت‌های آن، گفت: دشمن از پیوند عمیق سپاه و جمهوری اسلامی و قدرتی که ساخته شده، می‌ترسد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی امروز جمعه در خطبه‌های نماز این هفته با محکومیت اهانت به ساحت قرآن کریم و مقدسات اسلامی اظهار کرد: توهین به ساحت مقدس پیامبر(ص) و نشانه گرفتن سپاه پاسداران نشان داد که دشمن از پیوند عمیق سپاه و جمهوری اسلامی و قدرتی که ساخته شده می‌ترسد.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه دشمن از قدرت سپاه ایران و ظرفیت‌های آن وحشت دارد، ادامه داد: از ابتدای انقلاب تاکنون این نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران بودند که اجازه ندادند یک وجب از خاک وطن به دست دشمن بیفتد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تأکید کرد: افتخارات سپاه پاسداران در سطح منطقه قابل تامل است چرا که نگاه بلندی به انقلاب داشتند.

وی با بیان اینکه آنچه در نیجریه و یمن رقم می‌خورد به برکت انقلاب اسلامی و سپاه است و  شکل‌گیری آن در بین مسلمین نوید توسعه و اقتدار را می‌دهد و آینده از اسلام است، گفت: اهانت به سپاه یعنی ضعف دشمن و نشان حقانیت جمهوری اسلامی است و اینکه توانستند رسالت خود را در موقعیت‌های مختلف به درستی نشان دهند.

حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه دشمنان در این سال‌ها روی دانشگاه‌ها برنامه‌ریزی کردند و در اغتشاشات اخیر به دنبال ترویج بی‌عفتی و بی‌حیایی بود اما شکست خوردند، عنوان کرد: کسانی هم هستند که در داخل کشور  و سفارت امریکا در باره حکومت پهلوی اغراق دارند اما دوره پهلوی نشان داده که به او نمی‌شود اعتماد کرد، زیرا توحش و غارتگری و غصب خود را به اثبات رسانده است.

 

انتهای پیام/۱۰