در همایش لشکر فرشتگان مطرح شد

دشمن به دنبال تغییر ذائقه جوانان ما است/ اجتماع بانوان انقلابی در بیرجند برگزار می‌شود

راوی هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: امروز در حالی‌که جنگ نظامی با دشمن نداریم،‌ اما همچنان برای تمامی ابعاد زندگی ما،‌ برنامه و توطئه چیده است و به دنبال تغییر ذائقه جوانان است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، همزمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس، صبح امروز همایش لشکر فرشتگان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بیرجند و جمعی از بانوان پشتیبان دوران دفاع مقدس در مکتب نرجس بیرجند برگزار شد.
غلامرضا رضایی آزاده و راوی هشت سال دفاع مقدس در این همایش اظهار کرد: تمامی دستاوردهای امروز کشور، ماحصل ۸ سال مقاومت در جنگ تحمیلی است.
وی افزود: امروز با صلابت، پشت سر نیروهای نظامی از جمله پاسداران سبز پوش ایستاده‌ایم.
راوی هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: امروز در حالی‌که جنگ نظامی با دشمن نداریم،‌ اما همچنان برای تمامی ابعاد زندگی ما،‌ برنامه و توطئه چیده است و به دنبال تغییر ذائقه جوانان است.
رضایی به صدور بیانه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: معظم له در این بیانیه خطاب خود را بر جوانان قرار داده‌اند و وظیفه نخبگان را مبارزه با نادانی و جهل ذکر کرده‌اند.
وی افزود: آزادی، اخلاق، معنویت، استقلال، عزت،‌ برادری، عقلانیت و عدالت از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی ایران است که هیچ گاه از آنها دور نخواهیم شد.
راوی هشت سال دفاع مقدس خطاب به بانوان گفت: در تربیت و اقامه نماز اول وقت فرزندان خود بسیار مراقبت کنند.
سیده محبوبه میرصادقی، مسئول دفتر نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی نیز در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: همایش لشکر فرشتگان به همت حوزه‌های مقاومت بسیج خواهران در سراسر استان در حال برگزاری است.
وی افزود: این همایش همزمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس با شعار محوری معنویت، وحدت ملی و خانواده با محوریت بزرگداشت شهدای زن برگزار می‌شود.
مسئول دفتر نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی بیان کرد: در خراسان جنوبی شهیده بی‌بی معصومه محمودی تنها شهیده زن شاخص استان در دوران دفاع مقدس است.
میرصادقی تصریح کرد: شهیده محمودی همسر محمدرضا ماسینی اهل شهرستان بیرجند است که در نخستین روز جنگ در بمباران خرمشهر مصادف با ۳۱ شهریورماه ۵۹ به درجه رفیع شهادت رسید.
وی خاطرنشان کرد: محل دفن این شهیده بنا به وصیت او در حرم مطهر حضرت معصومه (س) است.
مسئول دفتر نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی از برگزاری اجتماع بانوان انقلابی همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد و یادآور شد: اجتماع بانوان انقلابی استان روز دوشنبه ۸ مهر در شهرستان بیرجند برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲