فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی:

دشمن نسبت به فعالیت های جهادی حساس است/لزوم هوشیاری در برابر نفوذ و انحراف

سردار قاسمی نسبت به خطر نفوذ و انحراف در گروه‌های جهادی هشدار داد و گفت: دشمن بر روی فعالیت های جهادی و  پایگاه های بسیج حساس است تا در بخش های مختلف آنها نفوذ کند لذا باید هوشیار باشیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی امروز در مراسم شکوه هجرت و تجلیل از فعالان جهادی استان خراسان جنوبی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در مردادماه سال ۹۸ خطاب به اعضای گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی،اظهار کرد: این پیام باید سرلوحه و منشور همه گروه های جهادی باشد.

وی بر لزوم گسترش کمی و کیفی گروه های جهادی استان تاکید کرد و افزود: در بحث کیفیت گروه های جهادی دو بحث کیفیت فنی و کیفیت انسانی و گفتمان جهادی مطرح است که باید مورد توجه قرار گیرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی بیان کرد: در بحث کیفیت فنی گروه های جهادی رویش های جدیدی با همکاری فنی و حرفه ای داریم تا وقتی این گروه ها به مناطق روستایی اعزام می شوند در همه بخش ها بتوانند برخی از مشکلات مردم را حل کنند.

سردار قاسمی عنوان کرد: در مورد اهمیت کیفیت معنوی گروه های جهادی نیز باید در همه فعالیت ها معنویت و اخلاق مدنظر باشد و رفتار انسانی و نیکو اولویت کار گروه های جهادی است که باید مورد توجه باشد.

وی نسبت به خطر نفوذ و انحراف در گروه‌های جهادی هشدار داد و تصریح کرد: دشمن بر روی فعالیت های جهادی و  پایگاه های بسیج حساس است تا در بخش های مختلف آنها نفوذ کند لذا باید هوشیار باشیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: نظارت بر گروه‌های جهادی و بسیجی برای جلوگیری از خطر نفوذ و انحراف بسیار مهم است.

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس نیز دشمن تحت عنوان منافقان و ستون پنجم با نفوذ می خواستند معنویت و اخلاص جبهه را منحرف کنند و امروز نیز شاهد گسترش مکتب های انحرافی هستیم.

وی نسبت به انحراف کاری و مأموریتی و چالش انحراف از سازمان و خودمختاری در گروه‌های جهادی هشدار داد و گفت: جهادگران در اطلس جغرافیای گروه‌های جهادی بسیج سازماندهی شدند و مدیریت آنان با قرارگاه جهادی و بسیج سازندگی است لذا توجه داشته باشند که میدان کمک گرفتن از ساختارهای سازمانی و خیران باشد اما تنظیم عرصه و هماهنگی با بسیج سازندگی است.

انتهای پیام/۱۲۷