فرمانده پادگان ارتش غدیر قاین:

دشمن از مردمی بودن سپاه و بسیج ترس دارد

فرمانده پادگان ارتش غدیر قاین با بیان اینکه دشمن از مردمی بودن سپاه و بسیج ترس دارد، گفت: سازمان سپاه و ارتش را جدا از هم نمی‌دانیم و همچون دو بال قوی برای دفاع از نظام و انقلاب کنار هم هستیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرگرد علی جعفری امروز شنبه در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز با بیان اینکه دوشادوش و دست در دست نیروهای سپاه برای دفاع از مرز و بوم و خدمت‌رسانی به مردم پای کار هستیم، اظهار کرد: سپاه یک نعمت بزرگ است و آمده‌ایم تا اعلام کنیم همچون گذشته و حتی بیشتر از قبل پشتیبان سپاه خواهیم بود و در کنار سپاه از مرز های کشور دفاع خواهیم کرد.

فرمانده پادگان ارتش غدیر قاین تأکید کرد: سازمان سپاه و ارتش را جدا از هم نمی‌دانیم و همچون دو بال قوی برای دفاع از نظام و انقلاب کنار هم هستیم.

جعفری افزود: اتحاد بین نیروهای مسلح باعث عصبانی شدن دشمن شده است و وقتی در شهرستان قاینات فعالیت‌های سپاه بسیار چشمگیر است قطعا در کل کشور این فعالیت‌ها زبانزد است و دشمن هم از مردمی بودن سپاه و بسیج ترس دارد.

سرهنگ رمضانعلی فرحبخش‌ثانی  نیز در ادامه این دیدار اظهار کرد: ارتش در کنار سپاه و بسیج در خارج از مرزها بوده و هست و تفکر بسیجی در همه نیروهای مسلح وجود دارد واین به برکت خون شهدا و رهنمودهای پیامبر‌گونه امام(ره) و مقام معظم رهبری است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت قاینات گفت: امیدوارم که بتوانیم رسالتی که بردوش ما در عرصه‌های مختلف قرار گرفته است را به خوبی انجام دهیم و شرمنده شهدا و همرزمان‌مان نباشیم.

وی افزود: داعش خطر بزرگی برای بیشتر کشورهای جهان بود که امروز به برکت خون حاج قاسم و همرزمانشان آسایش در اقصی نقاط جهان دیده می‌شود.

فرحبخش‌ثانی بیان کرد: ما نیروهای سپاهی و بسیجی ضمن تشکر از ارتش قهرمان امیدواریم با تعامل و همکاری بین نیروهای سپاه و ارتش  وظیفه خودمان را به خوبی انجام دهیم.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت قاینات افزود: حضور نیروهای ارتشی در برنامه‌های شهرستان قوت قلبی برای ماست و از این تعامل بسیار خرسندیم.

حجت الاسلام علیرضا وافی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قاینات نیز اظهار داشت: دشمن از پیشرفت‌های علمی ونظامی ما ترس دارد واین موضوعات باعث ناراحتی آنها می‌شود وهر روز تصمیمات جدیدی بر علیه سپاه پاسداران رونمایی می‌کنند.

وی بیان کرد: افتخار ارتش و سپاه و نیروهای مسلح این است که در رکاب ولایت قرار دارند و اگر امروز علیه سپاه در دنیا دست به کار شده اند به خاطر این است که سپاه  در کنار بسیج و مردم کاری کرده است که  دشمنان تا ابد خواهند سوخت.

حجت الاسلام وافی گفت: قطعا  پشتوانه مردمی نیروهای مسلح، بسیج است و اگر این دریای بیکران و اقیانوس بزرگ پشت سر سپاه و ارتش و نیروهای مسلح نباشد پشت ما هم خالی می‌شود و باید قدردان بسیج و تفکر بسیجی هم باشیم.

 

انتهای پیام/۱۰