بیانیه؛

دعوت اتاق اصناف، اتحادیه های وابسته انجمن اسلامی اصناف و بازاریان خراسان جنوبی جهت مشارکت حداکثری در انتخابات

اتاق اصناف، اتحادیه های وابسته انجمن اسلامی اصناف و بازاریان خراسان جنوبی در راستای توصیه های مقام معظم رهبری که شرکت در انتخابات را تکلیف شرعی و واجب شرعی می دانند جهت مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کردند.

به گزارش خاورستان،اتاق اصناف، اتحادیه های وابسته انجمن اسلامی اصناف و بازاریان خراسان جنوبی جهت مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کرد.
متن بیانیه به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
اصناف و بازاریان در تمام مراحل پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همیشه یار و یاور نظام بوده و به تعبير زیبای امام راحلمان ((بازوان ستبر انقلابند)) و انتخابات مصداق و نمونه بارزی از دموکراسی و مردم سالاری دینی در کشور است که به ابرکت انقلاب اسلامی ما حق انتخاب داریم و می توانیم در سرنوشت کشورمان مشارکت کرده و با انتخاب صحیح آینده بهتری برای خود و آیندگان رقم بزنیم.
اینک بزرگترین رویداد سیاسی آغاز سال ۱۴۰۰ پیش روی ماست که حضور حداکثری باعث پشتوانه عظیمی در سطح بین المللی است و از طرفی به فرموده مقام معظم رهبری موجب تقویت نظام اسلامی و ضامن امنیت است و همه کسانی که به نظام جمهوری اسلامی و به استقلال کشور معتقدند به آینده کشور اهمیت می دهند ، دلشان برای منافع ملی می سوزد ، باید در انتخابات شرکت کنند. لذا اتاق اصناف در راستای توصیه های مقام معظم رهبری که شرکت در انتخابات را تکلیف شرعی و واجب شرعی می دانند از اصناف و بازاریان متدین و متعهد و همیشه در صحنه برای شرکت در انتخابات دعوت می کند تا بار دیگر حضور حماسی و تأثیر گذار خود را در حمایت از نظام و آرمانهای والای امام راحل و مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) با حضور در پای صندوق های رای در روز جمعه ۲۸ خرداد ماه به نمایش بگذارند چرا که نصرت به حضور مردم است و رفتار ما نصرت الهی را جذب می کند . ان شاء الله
اتاق اصناف و اتحادیه های وابسته انجمن اسلامی اصناف و بازاریان
انتهای پیام/۳