دعوت بانوی روشندل به اردوی تیم ملی/ مدال های رنگارنگ پهلوانان کهنه کار

در بسته خبر ورزشی امروز خاورستان خبرهای متنوعی از دعوت بانوی روشندل به اردوی تیم ملی ، مدال های رنگارنگ‌ پهلوانان در رقابت های پهلوانی و زورخانه ای ایثارگران کشور و برگزاری اولین دوره بهکاپ و بهکاپر در خراسان جنوبی وجود دارد.

به گزارش خاورستان با دعوت رسمی فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان کشور،فاطمه اسدزاده ورزشکار خوش آتیه استان به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شد.

این گزارش حاکی است همچنین مهرنوش آرمند نیز، به عنوان سرپرست کل در این رویداد شرکت می کند.

بر اساس این گزاش این اردو از ۱۷ تا ۱۹ دی ماه به میزبانی مجموعه ورزشی هرندی تهران برگزار می شود.

مدال های رنگارنگ پهلوانان کهنه کار

پیشکسوتان خراسان جنوبی در مسابقات پهلوانی و زورخانه ای ایثارگران کشور مدال های رنگارنگی را از آن خود کردند.

به گزارش خاورستان تیم اعزامی پیشکسوتان ایثارگر ورزش زورخانه ای متشکل از ۳ نفر آقایان امیر قمری، علی مومن و حمید احمدی به مسابقات زورخانه ای ایثارگران سراسر کشور توانست با کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز در این مسابقات افتخار آفرینی کند.

بر اساس این گزارش این مسابقات با حضور حدود ۳۲۰ ورزشکار از ۲۰ استان کشور به میزبانی رامسر برگزار شد.
این گزارش حاکی از آن است که امیر قمری در رشته کباده مقام اول و علی مومن در رشته سنگ مقام سوم را در این دوره از مسابقات از آن خود کردند.

اولین دوره بهکاپ و بهکاپر در خراسان جنوبی

اولین دوره آموزشی مقدماتی رشته ورزشی بهکاپ و بهکاپر در خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش خاورستان به منظور فعال شدن رشته های زیرمجموعه هیأت گلف و برای راه اندازی رشته بهکاپ و بهکاپر در استان این دوره برگزار شده است.

بر اساس این گزارش آموزش های مقدماتی این رشته برای شرکت‌کنندگان طی دو روز به صورت تئوری و عملی با تدریس مدرس فدراسیون گلف برگزار شد که ۲۵نفر از ورزشکاران استان در این دوره حضور داشتند و در پایان دوره برای شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره صادر می شود.

این گزارش حاکی است همچنین برگزاری دوره های داوری و مربیگری برای رشته بهکاپ و بهکاپر در استان در سال جدید، برگزار و شرکت در دوره های داوری و مربیگری بهکاپ و بهکاپر مستلزم گذراندن این دوره است.