مسئول ستاد مردمی صنعتگران و مجموعه‌های کارگری شهرک صنعتی بیرجند مطرح کرد؛

دعوت صنعتگران، تولید کننده‌ها و مجموعه‌های کارگری شهرک صنعتی بیرجند برای مشارکت حداکثری در انتخابات/ گره مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان خراسان جنوبی توسط آیت الله رئیسی باز می شود

قربانی ضمن دعوت همه برای حضور حداکثری در انتخابات گفت: صنعتگران، تولید کننده‌ها و مجموعه‌های کارگری بیرجند مشکلات فراوانی دارند اما امیدوار هستند گره این مشکلات توسط آیت الله رئیسی باز شود.

عباسعلی قربانی مسئول ستاد مردمی صنعتگران، تولید کننده‌ها و مجموعه های کارگری شهرک صنعتی بیرجند در حمایت از آیت الله رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: صنعتگران و فعالان اقتصادی خراسان‌جنوبی ضمن حمایت از آیت الله رئیسی برای مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت می‌کنند.
وی افزود: آیت الله رئیسی فردی است که توجه خاصی به حوزه صنعت، واحدهای تولیدی نیمه فعال، غیر فعال و دارای مشکل داشته و تاکنون در کشور بیش از دو هزار کارخانه با پیگیری و حمایت‌های آیت الله رئیسی راه‌اندازی و احیا شده است.
مسئول ستاد مردمی صنعتگران، تولید کننده‌ها و مجموعه‌های کارگری شهرک صنعتی بیرجند در حمایت از آیت الله رئیسی، بیان کرد: در خراسان‌جنوبی و شهرک صنعتی بیرجند نیز واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیلی که با مشکلات فراوانی مواجه هستند وجود دارد که ان‌شاءالله با انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور امید داریم گره مشکلات تولید کننده و صنعتگران استان باز شود.
قربانی عنوان کرد: از آقای رئیسی انتظار داریم به بازنشستگان، زندگی و معیشت این قشر نیز عنایتی داشته باشند چراکه در خانه هر بازنشسته چند فرزند تحصیلکرده بیکار هستند که حقوق پدر بازنشسته پاسخگوی نیاز خودش و فرزندان نیست.
وی با بیان این‌که پدر و مادر بازنشسته بعد از چند سال کار کردن حالا که بازنشست شده مشکلات خاص خود را دارند، اظهار کرد: بیکار بودن فرزندان تحصیلکرده و تامین نیازهای مالی آنها برای پدر و مادر با حقوق اندک بازنشستگی سخت است. اگر واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان راه‌اندازی شود قطعا تعداد قابل توجهی از افراد تحصیلکرده مشغول بکار شده و مشکلات اقتصادی مرتفع می‌شود.
مسئول ستاد مردمی صنعتگران، تولید کننده‌ها و مجموعه‌های کارگری شهرک صنعتی بیرجند در حمایت از آیت الله رئیسی ضمن دعوت برای مشارکت حداکثری، گفت: از تمام ملت رشید ایران برای مایوس کردن دشمنان انقلاب اسلامی و پاسداری از حرمت خون شهدا به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان انتظار دارم با حضور حداکثری و پر شور در انتخابات حضور بهم رسانند و دشمنان را مایوس کنند.
قربانی خاطرنشان کرد: متاسفانه مریم رجوی منافق اعلام کرده هر کس در انتخابات شرکت نکند سرباز من است، هیچ ننگی بالاتر از این نیست که فردی رای ندهد و سرباز منافقان باشد.
وی تصریح کرد: با حضور پروشور در انتخابات و انتخاب اصلح چشم تمام دشمنان، نتانیاهو، بایدن، مکرون، محمدبن سلمان، عربستان، آمریکا و تمام معاندان و مخالفان را کور کرده و دل امام راحل (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری را شاد خواهیم کرد.
انتهای پیام/۱۲۷