دعوت عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف و رئیس اتحادیه تایپ و تکثیر بیرجند همگان برای حضور در انتخابات+ فیلم

مسئول اتحادیه تایپ و تکثیر بیرجند ضمن دعوت همگان برای حضور در انتخابات، بیان کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری وظیفه شرعی هر فردی است که در انتخابات شرکت کرده و دیگران را به شرکت در انتخابات دعوت کند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،جعفرپور مسئول اتحادیه تایپ و تکثیر بیرجند نیز در مورد انتخابات به خبرنگار ما گفت: اگر انتخاب در سرنوشت ما تاثیر نداشت این همه شبکه‌های ماهواره ای و دشمنان تبلیغ نمی‌کردند‌ در انتخابات شرکت نکنیم.
وی با بیان این‌که به ملاک انتخاب نیز باید توجه کنیم، افزود: معیار و ویژگی‌هایی را که مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های خود به آن اشاره کردند و بارها در رسانه های گروهی به آن اشاره شده را باید مطالعه و مورد توجه قرار داد.
مسئول اتحادیه تایپ و تکثیر بیرجند ضمن دعوت همگان برای حضور در انتخابات، بیان کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری وظیفه شرعی هر فردی است که در انتخابات شرکت کرده و دیگران را به شرکت در انتخابات دعوت کند.
جعفر پور عنوان کرد: از تمام اقشار جامعه که نسبت به سرنوشت خود حساس هستند و دل در گرو ایران آباد و آزاد داشته و خواستار استمرار نظام جمهوری اسلامی، پاسداشت خون شهدا و خواسته‌های شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی که تاکید زیادی روی این مسایل داشتند، هستند تقاضا می‌کنم در انتخابات شرکت کنند.
وی اظهار کرد: ان‌شاءالله ۲۸ خرداد با رای اصلح سرنوشت خود برای چند سال آینده مشخص خواهیم کرد.
محمود آبادی رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و چلوکبابی های بیرجند نیز به خبرنگار ما گفت:تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات، مطالبه مقام معظم رهبری است که جا دارد اتحادیه ها و واحدهای صنفی با فضاسازی و برجسته سازی موضوع در راستای تحقق آن تلاش کنند.
وی با بیان اینکه انتخابات سرنوشت ساز ۲۸ خرداد با حضور باشکوه و پرشور مردم به حماسه ماندگار تبدیل خواهد شد، افزود: اصناف خراسان جنوبی به ویژه صنف اغذیه فروشان،رستورانها و تالار داران خراسان جنوبی موقعیت شناس هستند و یکبار دیگر دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی را ناامید می کنند.
محمودآبادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شیوع کرونا، افزود: در سال گذشته بیشترین آسیب از ویروس کرونا را بخش اصناف کشور متحمل شد و اما با همه این مشکلات تنها راکار حل مشکلات حضور پرشور در انتخابات و انتخاب شخص اصلح می باشد.
انتهای پیام/۳