مدیرعامل انجمن گردشگری پایدار و میراث ماندگار خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

دعوت فعالان گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی به مشارکت حداکثری در انتخابات/ پروژه ایران هراسی را شکست دهیم

کاشانی ضمن دعوت فعالان گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی به مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: ملت ایران همیشه با حضور حداکثری خودشان در انتخابات‌های گوناگون پروژه ایران هراسی را با شکست مواجه کردند، امیدوار هستیم در این انتخابات نیز شاهد مشارکت حداکثری و شکست پروژه ایران هراسی باشیم.

احمد کاشانی مدیرعامل انجمن گردشگری پایدار و میراث ماندگار خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، ضمن دعوت همگان برای مشارکت حداکثری در انتخابات، اظهار کرد: علی رغم تمام مشکلات و آسیب‌های اقتصادی که فعالان گردشگری و صنایع دستی از ابتدای شیوع ویروس کرونا دیده و به آنها تحمیل شده، اما فعالین گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی را دعوت میکنیم که حضور پرشوری در انتخابات داشته باشند.
وی افزود: قطعا مشارکت بالا در انتخابات موجب ایجاد امنیت پایدار در کشور و مرزها می‌شود.
مدیرعامل انجمن گردشگری پایدار و میراث ماندگار خراسان جنوبی بیان کرد: ان شاءالله با ادامه روند واکسیناسیون و کمرنگ شدن کرونا قطعا شاهد این خواهیم بود که دوباره رونق به صنعت گردشگری برخواهد گشت.
کاشانی عنوان کرد: اگر ایران امنیت لازم را نداشته باشد که متاسفانه دوباره پروژه ایران هراسی توسط دشمنان این مرزوبوم شکل بگیرد و تقویت شود، متاسفانه شاهد این خواهیم بود که گردشگران به کشور ما نیایند.
وی اظهار کرد: لذا هم با توجه به وظیفه ملی که احساس میکنیم در مسیر ایجاد مشارکت، و هم بابت ایجاد امنیت پایدار در کشور و مرزها و مقابله با پروژه ایران هراسی که سالها است توسط دشمنان ایران آغاز شده لازم است در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم.
مدیرعامل انجمن گردشگری پایدار و میراث ماندگار خراسان جنوبی گفت: ملت ایران همیشه با حضور حداکثری خودشان در انتخابات‌های گوناگون پروژه ایران هراسی را با شکست مواجه کردند، امیدوار هستیم در این انتخابات نیز شاهد مشارکت حداکثری باشیم.
کاشانی عنوان کرد: من از طرف جامعه فعالان گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی و همچنین انجمن گردشگری پایدار و میراث ماندگار که به عنوان یک سازمان مردم نهاد فعال در حوزه گردشگری است از تمامی فعالان گردشگری کشور به ویژه فعالان گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی با امید به آینده و آرزوهای بسیار روشن در حوزه رونق کسب و کار و آینده روشن برای ایران سربلند از همه دعوت میکنم در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.
انتهای پیام/۱۲۷