رضوانی:

دغدغه‌مندان مبارزه با فساد از دیوان محاسبات حمایت کنند/ رئیس دیوان در یک روند قانونی انتخاب شد

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه کسانی که دغدغه سلامت دستگاه های مختلف و امر مبارزه با فساد را دارند باید بدانند که یکی از بخش های مهم تضمین کننده این سلامت دیوان محاسبات است گفت: باید از اقدامات نظارتی دیوان محاسبات حمایت کرد.

به گزارش خاورستان، غلامحسین رضوانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با دانا؛ با بیان اینکه انتخاب رئیس دیوان محاسبات در مجلس در نهایت رفاقت بین وکلای انقلابی ملت برگزار شد عنوان کرد: وفاق خوب و سازنده ای بین نمایندگان برای این انتخاب صورت گرفت و نمایندگان بعد از شنیدن نقطه نظرات نامزده ها در فضایی منطقی و به دور از هرگونه حاشیه رئیس دیوان محاسبات را انتخاب کردند.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه دیوان محاسبات بازوی نظارتی مجلس شورای اسلامی است و باید از پشتوانه قوی و محکمی برخوردار باشد تا بتواند بدون هرگونه سستی وظیفه نظاریت خود را انجام دهد گفت: رئیس دیوان محاسبات در یک روند قانونی انتخاب شد و کسانی که ملتزم به قانون هستند مکلفند که از تمام نهادهای قانونی در جایگاه وظایفی آنها حمایت کنند و دیوان محاسبات نیز از این قائله مستثنی نیست.
رضوانی با اشاره به اینکه کسانی که دغدغه سلامت دستگاه های مختلف و امر مبارزه با فساد را دارند باید بدانند که یکی از بخش های مهم تضمین کننده این سلامت دیوان محاسبات است تصریح کرد: همه علاقمندان به سرنوشت کشور باید حامی دیوان محاسبات برای انجام وظایف آن باشند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه نمایندگان هرگز تحت فشارهای بیرون از خانه ملت تصمیمی نخواهند گرفت تاکید کرد: ما وکلای ملت هستیم و برای منافع مردم مُرقانون را اجرا خواهیم کرد نباید کسی از بیرون مجلس سعی در فضاسازی و ایجاد تنش برای نمایندگان داشته باشد.
رضوانی خاطرنشان کرد: با توجه به انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات با نظر منطقی نمایندگان در فضایی دوستانه و برادرانه از این پس همه باید از اقدامات نظارتی این مجموعه حمایت کرده تا مسیر مبارزه با فساد هموار شود.
انتهای پیام/۴