امروز؛

دفتر هیئت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی خراسان‌جنوبی افتتاح شد

شکری رئیس هیئت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی خراسان‌جنوبی گفت: دفتر جدید هیئت ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان‌جنوبی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، امروز با حضور حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی، فاضلی مشاور استاندار، اعضاء هیئت رئیسه پیشکسوتان و ورزشکاران، دفتر جدید هیئت ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان‌جنوبی افتتاح شد.
هومر شکری رئیس هیئت ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی خراسان‌جنوبی، ضمن تشکر از مدعوین و پیشکسوتان حاضر و همچنین مجموعه هیئت امناء و واقف این حسینیه برای اجاره این مکان، قدردانی و از کلیه ورزشکارانی که طی یک اقدام جهادی ظرف مدت ۲۴ ساعت شرایط افتتاح این مکان را فراهم کردند، تجلیل کرد.
وی افزود: مکان هیئت در سه طبقه امکان برگزاری انواع دوره‌های آموزشی، مکان استراحت، پیش‌بینی دفتر برای کمیته‌های ۴۰ گانه، سرایداری، آبدارخانه، آشپزخانه، سیستم امنیتی و دوربین مداربسته، سیستم کامل صوتی و … را دارد.
رئیس هیئت ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی خراسان‌جنوبی ضمن تبریک و تسلیت شهادت دانشمند مجاهد شهید محسن فخری زاده، از ترور ناجوانمردانه این شهید یاد کرد و گفت: ان‌شاءالله همه پیرو مکتب و سیره شهدا و ادامه دهنده راه آنها باشیم.
شکری به پیگیری طرح زورخانه‌ای روباز در منطقه گردشگری بند دره اشاره کرد و افزود: در صورت تامین اعتبار لازم این مکان قابلیت استفاده در شرایط کرونا و تعطیلی ده ماهه زورخانه‌ها را خواهد داشت.
حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز در این مراسم اظهار کرد: هیئت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از پرافتخارترین هیئت‌های ورزشی در استان هست که مروج روحیه و منش پهلوانی است و امیدواریم این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.
وی از تلاش‌های مسئولان اسبق این هیئت تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/۱۲۷