نماینده مجلس شورای اسلامی:

دولت مدیریت خود را اصلاح کند

حجت‌الاسلام عبادی گفت: امیدوارم دولتی‌ها به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش داده، جلوی گرانی‌ها را گرفته و مدیریت خود را اصلاح کنند تا کشور هزینه کمتری بپردازد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اصل مطلبی که برای افزایش قیمت بنزین اتفاق افتاد بی‌اطلاع بوند.
وی با بیان این‌که این موضوع تصمیمی بود که تیم‌های کارشناسی دولت گرفتند و در نهایت در جلسه سران قوا به تصویب رسید، افزود: قصد حمایت از دولت را ندارم اما در حال حاضر مهم این است که دولت وظیفه دارد تدبیری بیندیشد که به بهانه افزایش قیمت بنزین سایر کالاها گران نشود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت و وزات صنعت، معدن و تجارت باید نظارت دقیقی نسبت به قیمت کالاها داشته و اقدامات لازم را انجام دهند که منجر به افزایش قیمت سایر کالاها نشود.
حجت‌الاسلام عبادی با بیان این‌که مردم از نظر مسائل اقتصادی تحت فشار هستند، عنوان کرد: دولت باید قیمت‌ها را کنترل کند.
وی گفت: اگر دولت نسبت به نظارت قیمت‌ها کنترل لازم را نداشته باشد نمایندگان با تمام توان اقدامات لازم در این راستا را بکار گرفته و انجام خواهند داد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وزرایی که در بحث کنترل قیمت‌ها مسئولیت دارند اگر به خوبی انجام وظیفه نکنند باید در مجلس بازخواست شوند.
حجت‌الاسلام عبادی افزود: اغتشاش‌گرهایی که اماکن عمومی و سرمایه‌های مردم را آتش می‌زنند دلسوز مردم نبوده و نوع کارشان به شکل خاصی حساب‌شده است. کسانی این کارها را انجام می‌دهند که آموزش دیده و حرفه‌ای هستند و به آن‌ها گفته شده چکار کنند.
وی بیان کرد: باید در این شرایط همه هوشیار بوده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم تا آسیب نبینیم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که صحبت‌های مقام معظم رهبری برای همه حجت است، تصریح کرد: صحبت‌های روز گذشته ایشان در درس خارج از فقه تأثیرات بسیار خوبی در کشور داشته است.
حجت‌الاسلام عبادی تأکید کرد: امیدوارم دولتی‌ها به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش داده، جلوی گرانی‌ها را گرفته و مدیریت خود را اصلاح کنند تا کشور هزینه کمتری بپردازد.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/ ۴