مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

دومین محموله امدادی هلال احمر خراسان جنوبی ارسال شد

شهریاری گفت: دومین محموله امدادی به تعداد هزار بسته غذایی 72 ساعته، 800 قوطی کنسروجات و هزار و 500 بسته حبوبات و 200 قوطی روغن به مناطق سیل زده این استان ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دومین محموله کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شد، اظهار کرد: دومین محموله امدادی به تعداد هزار بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۸۰۰ قوطی کنسروجات و هزار و ۵۰۰ بسته حبوبات و ۲۰۰ قوطی روغن به مناطق سیل زده این استان ارسال شده است.
وی افزود: بسته های ۷۲ ساعته نیز شامل اقلامی از جمله برنج؛ روغن، حبوبات، قند و شکر، کنسروجات و خرمای خشک برای ۴ نفر است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: مردم خراسان جنوبی همواره در کمک به همنوعان خود پیشتاز بوده اند و کارنامه درخشانی در این زمینه دارند.
شهریاری گفت: سیل اخیر خسارت های زیادی را در برخی مناطق سیستان و بلوچستان ایجاد کرده است و مردم نوع دوست استان و ایران اسلامی می توانند کمک های نقدی خود را برای سیل زدگان این استان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک ها، کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.
وی با اشاره به آمادگی شعب و پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر در سطح استان، گفت: هموطنان میتوانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیر مستعمل ، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته بندی شده را به این اماکن تحویل دهند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: هموطنان کشورمان جهت اهدای کمک‌های نقدی خود برای جبران خسارات سیل زدگان از مسیرهای قانونی اعلام شده اقدام کنند.
شهریاری خاطرنشان کرد : شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا IR920120000000000000099999 نزدک بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اعلام شده است.
انتهای پیام/۱۲۷