فرمانده مرزبانی خراسان جنوبی:

دیدار با خانواده شهدا قوت قلب مسئولان است

مسروری با بیان اینکه خون شهدا موجب عزت، عظمت و قدرت جمهوری اسلامی ایران شده، گفت: دیدار با خانواده معزز شهدا باعث قوت قلب مسئولان است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی اصغر مسروری فرمانده مرزبانی خراسان جنوبی روز سه‌شنبه در دیدار با خانواده شهید مرزبانی “رضا مقدم پور” اظهار کرد: مرزداران و مرزبانان با تکیه بر خون شهدا و با اراده و علاقه بسیار قوی از مرزهای ایران اسلامی دفاع می‌کنند.
وی با اشاره به تحمیل جنگ اقتصادی بر ملت ایران، گفت: خانواده شهدا و ایثارگران با همه مشکلات و سختی‌ها، تحمل بالایی دارند و پای انقلاب و آرمان‌های شهدا ایستاده‌اند.
فرمانده مرزبانی خراسان جنوبی ادامه داد: حقیقتا هر موقع فشار ماموریت و سختی کار به ما دست می‌دهد از دیدار با خانواده معزز شهدا روحیه می گیریم.
وی با بیان اینکه دشمنی علیه کشور از زمان پیروزی انقلاب اسلامی وجود داشته است تصریح کرد: اگر امروز مردم جهان، ایران اسلامی را به عنوان کشوری مقتدر، بزرگ، مردمی و شجاع می‌دانند، ناشی از برکت خون شهدا و صبوری خانواده آنان است.
سردار مسروری افزود: مرزبانی این افتخار را دارد که سنگربان شهدا باشد و در جاهایی که قدم به قدم مزین به نام شهداست، انجام وظیفه می‌کند.
انتهای پیام/۱۰